Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Grand Theft Auto 5 pojawi się w Xbox Game Pass w lipcu

Grand Theft Auto 5 pojawi się w Xbox Game Pass w lipcu

Grand Theft Auto 5 przewodzi kolejnej fali gier, które trafią w tym miesiącu na Xbox Game Pass.

Hit będzie dostępny zarówno na konsoli, jak i w chmurze, a dostępne będą wersje na Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera już dziś.

Exoprimal, sieciowa strzelanka firmy Capcom, to druga duża premiera w tym miesiącu, która będzie dostępna pierwszego dnia 14 lipca w chmurze, konsoli i komputerze.

Grand Theft Auto 5: Przetestowano funkcje nowej generacji konsoli Xbox Series S — 60 kl./s, czasy ładowania i więcej!Obejrzyj na YouTube

Wiele szczegółów na temat Exoprimal zostało udostępnionych podczas ostatniej transmisji na żywo Spotlight firmy Capcom, w tym szczegóły przepustki Survival.

Elsewhere, Sword and Fairy: Together Forever jest już dostępne w chmurze, konsoli i PC.

W dalszej części miesiąca, 6 lipca pojawi się McPixel 3 (chmura, konsola, PC); The Common’hood (chmura, konsole, PC) i Rebellion: Sandstorm (PC) pojawią się 11 lipca.

Wreszcie, Factory Builder Techtonica pojawi się pierwszego dnia, 18 lipca (chmura, konsola, PC); Tego samego dnia dołączył do niego twórca The Cave z Monkey Island, Ron Gilbert (chmura, konsola).

Samochody Barbie i Ken są teraz dostępne w Forza Horizon 5, a także nowe tryby gry w Hi-Fi Rush.

Jak wcześniej informowaliśmy, następujące gry opuszczą usługę 15 lipca: Exo One, PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls i Spelunky 2.

Więcej szczegółów można znaleźć pod adresem przewód Xbox.

READ  Sony może wreszcie być gotowe do konkurowania z Xbox Game Pass