Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gracze Modern Warfare 3 krytykują jakość grafiki z 2009 roku

Gracze Modern Warfare 3 krytykują jakość grafiki z 2009 roku

opublikowany: 2023-11-03T22:26:27

Zaktualizowano: 2023-11-03T22:26:39

Gracze Modern Warfare 3 zwrócili uwagę na słabą jakość gry, pomimo posiadania dobrych kart graficznych.

MW3 zostanie wydany zaledwie za tydzień, ale gracze już zaczynają doświadczać problemów. Ostateczna premiera kampanii, która miała miejsce 2 listopada, była bardzo oczekiwana przez fanów, ale była pełna problemów.

Podczas gry w kampanię gracze doświadczyli problemów z lagami, zostali wyrzuceni z gry, a ich postępy zostały całkowicie zresetowane.

Jednak nie wszystkie problemy z grą zależą od samej mechaniki gry. Teraz pojawił się większy problem, ponieważ gracze mają do czynienia z słabszą grafiką.

Artykuł kontynuowany po reklamie

MW3 narzeka na „nowoczesną” grafikę.

Gracz umieścił na Reddicie zrzut ekranu przedstawiający stan grafiki w MW3. Towarzyszyły temu specyfikacje ich kart graficznych, które znacznie przekraczały minimalne wymagania graficzne wymagane w grze.

Zarejestruj się w Dexerto za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

„Kiedy powiedzieli, że przywracają mapy z 2009 roku, nie wiedziałem, że przywrócą także jakość grafiki z 2009 roku” – powiedział. Jeden użytkownik Reddita.

Inny użytkownik poparł to twierdzenie, stwierdzając, że także jego zdaniem coś jest nie tak z rysunkami, a dokładniej z jednym z rysunków Postacie z kampanii.

„To niesamowite, jak ewoluowaliśmy od MW19” – powiedział. Inny użytkownik.

Sledgehammer Games nie skomentowało braku jakości grafiki ani problemów z nią związanych. 10 listopada to globalna data premiery MW3.

Artykuł kontynuowany po reklamie

READ  Prodrive P25 „Bez dodatków” już wyprzedany