Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Digital Foundry bada chip Nvidii, który podobno ma zasilać „Switch 2”

Digital Foundry bada chip Nvidii, który podobno ma zasilać „Switch 2”

Przyglądamy się chipowi obsługującemu technologię DLSS, która mogłaby zostać wykorzystana do przeskalowania jakości obrazu do rozdzielczości 1080p i ewentualnie wyższej, chociaż, jak pokazuje film, należy wziąć pod uwagę ważną premię w zakresie rozdzielczości wyjściowej i kosztu DLSS. Prawdopodobnie będzie też „wystarczająca przepustowość do obsługi pełnego HDMI 2.1, zakładając, że Nintendo z niego korzysta”.

W raporcie Digital Foundry zauważono również, że chip T239 „zawiera sprzęt niezbędny do umożliwienia ultraszybkiego ładowania” – co może wskazywać na zasadność wcześniejszych plotek o zamkniętej wersji demonstracyjnej dla programistów, podczas której sprzęt działał Breath of the Wild w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę – Chociaż nawet to będzie zależeć od większej liczby szczegółów, których eksperci jeszcze nie odkryli.

Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat nowej konsoli Nintendo, najnowszy film Digital Foundry zawiera wszystkie potrzebne informacje, a odpowiedni artykuł znajduje się pod adresem Eurogamer Zawiera wszystkie szczegóły również w formie pisemnej.

Tak, wszystkie plotki są w tej chwili tylko plotkami, ale z każdym dniem stają się one coraz bardziej szczegółowe. No dalej, Nintendo, dajcie nam wkrótce coś oficjalnego. Proszę

Co sądzisz o dochodzeniu Digital Foundry w sprawie T239? Czy widzisz jego potencjał dla Switcha 2? Daj nam znać w komentarzach.