Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Po złożeniu skargi pracownicy Microsoft zachowają bezpłatny dostęp do Xbox Game Pass Ultimate

Po złożeniu skargi pracownicy Microsoft zachowają bezpłatny dostęp do Xbox Game Pass Ultimate

Microsoft planował w styczniu usunąć bezpłatną funkcję Xbox Game Pass Ultimate dla większości ze swoich 238 000 pracowników, ale teraz firma cofa tę decyzję w związku ze skargami pracowników. krawędź Wczoraj doniesiono, że pracownicy Microsoftu wyrazili swój sprzeciw wobec usunięcia Xbox Game Pass Ultimate w 2024 roku, a szef Xbox Phil Spencer osobiście wypowiedział się na temat tej sytuacji.

Spencer potwierdził teraz, że decyzja zostanie cofnięta i pracownicy Microsoftu zachowają korzyści z Xbox Game Pass Ultimate. Oto pełna wiadomość Spencer do pracowników Microsoftu na wewnętrznej platformie firmy Viva:

Po dokładniejszym przestudiowaniu tej kwestii z zespołem chcę tylko powtórzyć, że w 2024 r. nie będzie żadnych zmian w dostępności Game Pass. Jeśli masz dzisiaj dostęp do oferty Game Pass, będziesz mieć do niej nadal dostęp. Dziękujemy za poświęcenie czasu na nadrobienie zaległości i przepraszamy za pytania i zamieszanie, które spowodowałem. Dziękujemy za wsparcie Xboxa.

Anulowanie oznacza, że ​​pracownicy Microsoft nadal będą mieli bezpłatny dostęp do Xbox Game Pass Ultimate, z którego korzystają od czasu uruchomienia opcji subskrypcji w 2019 roku. Pracownicy Microsoft od dawna cieszą się bezpłatnym dostępem do subskrypcji Xbox, a wcześniej Xbox Live Gold było dostępne w zamian Korzyści dla pracowników przez lata.

Nie jest od razu jasne, dlaczego Microsoft początkowo zdecydował się usunąć tę funkcję, ale wydaje się, że była to decyzja podyktowana korzyściami i zasobami kadrowymi, ponieważ Spencer nie był świadomy swoich planów i szybko podjął działania, aby cofnąć zmianę.

READ  Ten uroczy rozdział z jakiegoś powodu uruchomił DOOM na Notepad.exe