Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ghostwire: Tokyo osiągnęło 6 milionów graczy

Ghostwire: Tokyo osiągnęło 6 milionów graczy

Sześć milionów graczy „odkryło Ghostwire: upiorne ulice Tokio”.

Tak twierdzi twórca gry Tango Gameworks, który niedawno na X/Twitterze podzielił się swoim osiągnięciem ze społecznością.

15 nowych rzeczy, które musisz wiedzieć o Ghostwire Tokyo.

„Sześć milionów graczy eksplorowało Ghostwire: upiorne ulice Tokio!” Zespół poinformował w tweecie. „To oczywiście nie sprawia, że ​​te przerażające alejki są mniej nawiedzone… Jeszcze raz dziękujemy wszystkim naszym fanom!”

Wzrost liczby graczy prawdopodobnie nastąpił, gdy Ghostwire: Tokyo, po roku wyłączności PlayStation, zostało w końcu wydane na konsolach Xbox i było dostępne za darmo dla wszystkich abonentów Xbox Game Pass.

W recenzji Ghostwire: Tokyo opublikowanej przez Eurogamer powiedziałem, że inspiracja folklorem w tej oszałamiającej grze o zjawiskach nadprzyrodzonych nie do końca wykorzystała jej potencjał, a jej przeciętna walka i kłopotliwe działania utrudniały skądinąd oszałamiającą atmosferę Ghostwire: Tokyo.

Rok później nasi przyjaciele z Digital Foundry wysuwają teorię, że Ghostwire: Tokyo na Xbox zachowuje problemy z wersji na PS5 – „i dodaje o wiele więcej”.

„Po roku wyłączności na PlayStation 5, Ghostwire: Tokyo wreszcie ukazało się na Xbox. To połączenie horroru i przygody z perspektywy pierwszej osoby w otwartym świecie jest z pewnością grą wyjątkową, ale w chwili premiery cierpiało na wiele problemów technicznych, – napisał. Digital Foundry, gdy w kwietniu ubiegłego roku ukazała się wersja na Xboxa.

„Słaba wydajność i powolne sterowanie nękają wersję Ghostwire na PS5, wraz z przytłaczającą gamą opcji graficznych. Dobra wiadomość jest taka, że ​​gra wygląda równie dobrze na serii. Od premiery – wersje Xbox są w podobny sposób dotknięte tym problemem. Jeszcze bardziej rozczarowujące jest to, że wydajność jest niższa w przypadku serii

READ  PS5 UK – NA ŻYWO: Dzisiejsze informacje o uzupełnieniu zapasów z Hamleys, EE, Argos i innych