Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Francuskie zabór Katowic przez powstańców śląskich

Silasia Rebellion Katowice Defensive Coordinator Pavong Chabandawang (L) i Defender Hadrian Linda (R)

Gdy Francuska Federacja Futbolu Amerykańskiego Sezon 2021 został odwołany z powodu epidemii i wcale się nie zakończył Bunt śląski w Polsce Katowice Wiesz, że przyniosą pewne korzyści.

Zawodnicy i trenerzy Francuski Zespoły nagle zaczęły szukać pracy. Dwoje z nich Marsylia Bluestars Trener Paong Saf Bandawong I powtórka odbierająca / defensywna Hadrian Linda, Obie wysiadły Powstańcy Oboje spędzili razem pięć lat Bluestars Zespół.

Ich zakończenie nie było przypadkowe Katowice Razem.

Obie Linda I ச f பந்தவாங் Ich korzenie znajdują się w dolnych sekcjach Francuski கால்பந்து; Linda Najpierw Ix Argonauts Przed pójściem Huragan w Montpellier; I ச f பந்தவாங், Jego rodzice byli Wietnamczykami w r Nimes Centurions, Prowadził promocję po sezonie 2013. Nawet jeśli obaj znali się wcześniej, będzie to w pierwszej sekcji Marsylia Bluestars, Istnieją dwie ścieżki do przejścia i spędzenia razem pięciu lat oraz wiele meczów play-off.

ச f பந்தவாங் W związku z nim Linda:

Rozmawiałem z nim około siedem lat temu, kiedy byłem w Nime, żeby go wyznaczyć, ale nie udało mi się to, a potem zapisałem się do Bluestars, więc on też to zrobił. Był Błękitną Gwiazdą na U19, więc wrócił po huraganie. Pięć lat związku jako zawodnik i trener, jesteśmy bliskimi przyjaciółmi w prawdziwym życiu. Wspólna decyzja była łatwa, ponieważ aby trenować i być kimś w terenie, kto znał mój system, musieliśmy sobie ufać. Importowa strona życia jest również dobra, ponieważ musimy pojechać razem na weekend i cieszyć się czasem spędzonym w Polsce. Tak jak w weekend w Krakowie w zeszłym tygodniu.

przez wiele lat Linda Ustanowił się jako ciało stałe europejski Umiejętność gracza stawia imponujące liczby Gridiron Australia, GFL2 I to Klonowa Liga. Z niezawodnymi graczami na poziomie umiejętności europejski Paszport jest trudny do zdobycia, Linda Nie jest to duży problem przy szukaniu nowego zespołu Francuski Sezon zaczął się rozpadać. Drużyna, która wykazała największe zainteresowanie, była w pierwszej lidze Polska Dalej; Grupa znajdująca się po drugiej stronie kraju w mieście Biastock, To był zespół Lolanders – Zespół Powstańcy W obliczu nadchodzącej niedzieli.

READ  14-poziomowy Rajd ERC ujawnia Podróż do Polski Wszystkie drogi Jedź do Karovy - FIA ERC

To był czas Linda Wspomniany swojemu trenerowi ச f பந்தவாங் Myślał o zagraniu w 2021 roku Polska Liga Piłkarska 1 (PFL1), który ச f பந்தவாங் Odpowiedział żartobliwie: „Weź mnie ze sobą”. W tym momencie bóstwa piłki nożnej weszły za pośrednictwem poczty elektronicznej Powstańcy head coach John Licella Poprosił głównego trenera, aby dołączył do zespołu jako koordynator defensywy. Po rozmowie Bluestars Kierownictwo, on nadal był na kontrakcie, a jego zawodnicy, ச f பந்தவாங் Zgodził się przyjąć stanowisko, przejął Linda Z nim.

Linda I ச f பந்தவாங் Pochodzą z Francuski Liga słynąca z produkcji sportowców na tak wysokim poziomie Anthony Double, Sejian Sejian I Anthony Mahanguo Wszyscy przeszli na wyższy poziom ze względu na ich surową grę i umiejętności piłkarskie. Polska, Z drugiej strony nie jest znane generowanie prędkości tego samego typu; Ale brakuje mu prędkości, ponieważ ma rozmiar i naturalność Francuski Bunt Zatwierdzenie importu zajęło trochę czasu na dostosowanie.

Zespół miał mieszane zwycięstwa, z trzypunktową różnicą w pierwszych dwóch meczach, równą jednej wygranej i jednej porażce. Ostatni mecz z silnym mężczyzną Sokoły Taichi Zespół widział, jak zespół walczył w pierwszej połowie przed powrotem w drugiej połowie, ale nie był w stanie poradzić sobie z niedoborem zaledwie tydzień przed ciastem. Plik Francuski Obaj z zadowoleniem przyjęli przerwę, ponieważ spodobały im się przygotowania przed sezonem, ponieważ przybyli późno Polska.

Francja Ma historię tworzenia najlepszych graczy, których usługi są obecnie odbierane na najwyższym poziomie Rebelianci mają dwa najlepsze z Marsylii. Podczas gdy Linda zapewnia bardzo potrzebne przywództwo i doświadczenie dla zespołu młodzieżowego, młodzieży ச f பந்தவாங் Toruje drogę tylko jednemu wietnamski Trenerzy futbolu amerykańskiego Europa. Plik Powstańcy Siedząc teraz na 1 – 2, są ważni, jeśli planują podtrzymać swoje nadzieje na playoffy przez kilka następnych meczów.

READ  Polska: CPI 4,4% w czerwcu | ஒடி

Obejrzyj ten niedzielny mecz AFI.tv.