Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

John d. Śmierć Myersa, Polska, Ohio

Polska, Ohio (MyValleyTributes) – John D. z Polski. Myers, lat 87, zmarł we wtorek 18 maja 2021 r. W szpitalu St. Elizabeth Mercy Health po krótkiej chorobie.

John urodził się 7 marca 1934 roku w Youngstown jako syn zmarłego Carla i Agnes O’Neill Myers.

Przez całe życie mieszkała w Struders, a od kilku lat w Domu Opieki Wniebowzięcia.

John jest absolwentem Ursuline High School w 1952 roku i Uniwersytetu Stanowego w Youngstown.

Wstąpił do wojska i służył swojemu krajowi aż do honorowego wydalenia w lutym 1963 roku.

John pracował w zakładzie w Youngstown Sheet & Tube, a później w dziale cen. John był członkiem kościoła św. Mikołaja i zapalonym narciarzem wodnym, który spędzał wiele letnich weekendów nad jeziorem Milton i Shenango. W 1986 roku był komandorem Lake Milton Boat Club.

Życie na przyjęciach rodzinnych Johna, lepiej znane jako „Blueberry Hill”.

John odchodzi, aby wspomnieć swoją żonę, byłą Nadine Perry, która wyszła za mąż 28 listopada 1970 roku; Syn, dr Michael J. (Dr Jessica Hope) Myers; Siostrzeńcy, Leo Groats, William Kerr i Joseph (Nancy) Perry; Wnuki, Julius Morgan Myers, Colette Myers, Vivian Myers i Hunter Michael Myers; Wiele siostrzenic i siostrzeńców; Wielka siostrzenica i siostrzeniec, duża-duża-siostrzenica i siostrzeniec.

Oprócz rodziców, John został poprzedzony śmiercią przez jego brata Carla Myersa i dwie siostry, Mary Agnes Groats i Marilo Kerr.

Rodzina Johna zażądała materialnego hołdu dla Mahoney Valley’s Second Harvest Food Bank, 2805 Salt Springs Road, Youngstown, OH44509.

We wtorek 1 czerwca 2021 r. W kościele pw. Chrystusa Mikołaja w parafii Chrystusa Zbawiciela ks. Msza św. O godz. 11:30 w celu uczczenia Marion Babzac.

W związku z naszym obecnym kryzysem zdrowotnym prosimy wszystkich odwiedzających o noszenie masek i przestrzeganie wszystkich wytycznych dotyczących dystansu społecznego, które są nakazane przez rząd. 6 stóp przestrzeni i żadnych opóźnień, dziękuję.

READ  ICCIMA gospodarzem Forum Biznesu Iran-Polska

John został osobiście pochowany z honorami wojskowymi w Green Haven Memorial Garden w piątek, 21 maja 2021 roku.

Pogrzeb Fox w Ohio, 4700 Market Street, zarządca, poczyniono ustalenia.

Rodzina i przyjaciele Johna mogą odwiedzać www.foxfuneralhome.org Kondolencje dla rodziny Myers.

Wyślij kwiaty rodzinie lub Johnowi D. Aby zasadzić drzewo ku pamięci Myersa, odwiedź nas Kwiaciarnia.

Hołd telewizyjny zostanie wyemitowany w poniedziałek, 31 maja mniej więcej w następujących godzinach: 6:43 WYTV, 9:32 w WKBN, 10:58 w FOX i 20:12 w MyYTV.