Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fortnite przedstawia Frozen Peely Winterfest: Jak zdobyć Peely Frozen wcześnie – data premiery Polar Peely 2021

Oto, jak zdobyć Frozen Peely wcześnie z Świąt Bożego Narodzenia Fortnite Winterfest 2021 z rzeczywistą datą premiery Polar Peely.

Jesteśmy w 8. dniu wydarzenia świątecznego Fortnite Winterfest 2021. Pojawiło się nowe wyzwanie, które nagradzało graczy 18 000 XP każdy, a gdy gracze ukończyli siedem wyzwań, otrzymali szybowiec Snowmando.

Po ukończeniu dziesięciu wyzwań gracze otrzymają darmowego backworma. Wraz z nagrodami za wyzwania gracze otrzymują nowy prezent Fortnite Winterfest 2021, który odblokowuje się w ośrodku.

Wczoraj gracze mogli odblokować prezent, aby uzyskać wygląd Krisabelle. Jednak wielu graczy nie jest obecnie w stanie odblokować okładki, ponieważ będziesz musiał odblokować wszystkie istniejące wcześniej prezenty wokół Krisabelle.

Być może zauważyłeś, że niektórzy gracze wcześnie odblokowali skórkę Frozen Billy (Polar Billy). Oto jak to zrobili wraz z oficjalną datą premiery długo oczekiwanej świątecznej skórki.

Data premiery skóry Polar

Śnieg wokół Polar Peely Winterfest Fortnite codziennie topnieje. Gdy skórka będzie dostępna, wokół skórki Polar Peely, którą znajdziesz po prawej stronie Cosy Lodge, nie pozostanie lód.

Oficjalna data wydania, kiedy gracze otrzymają Frozen Peely, to 28 grudnia 2021. Na szczęście nie musimy czekać do 14 dnia, aby odblokować drugą skórkę.

Aktualizacja: 25 grudnia 2021 r. — Epic Games ustawiło to, abyś mógł odblokować Frozen Polar Peely DZIŚ!

Jak uzyskać mrożone skórki przed czasem

Jak wcześniej zdobyć/odblokować zamrożonego billy

Gracze byli w stanie zdobyć / odblokować Frozen Peely na początku Fortnite z teraźniejszości za pomocą usterki. O ile nam wiadomo, gracze dołączą do określonego kanału Discord i będą mogli wcześniej zdobyć Frozen Peely.

Nie napiszemy dokładnej metody, ponieważ albo jest załatana, albo cię zablokuje. Wygląda również na to, że na YouTube i Twitterze krążą pewne fałszywe linki Discord, więc nie stosuj żadnych metod z żadnej platformy.

READ  Aplikacja Alienware x16 do wyświetlania