Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Film promocyjny Steam Deck został usunięty po tym, jak przypadkowo wyświetlał emulator Switcha

Valve usunęło film promocyjny Steam Deck – który w chwili pisania tego tekstu nadal można oglądać jako osadzony Ta historia – Po tym, jak widzowie odkryli w bibliotece emulator Nintendo Switch.

Yuzu jest open source i jest zdecydowanie legalne, ale jak gry komputerowe Wskazuje, że emulacja jest dla niektórych stałym tematem, co skłania Valve do przesłania po krótkiej chwili wersji tego samego filmu bez emulatora, co możesz zobaczyć poniżej:

Steam Deck jest już dostępny bez rezerwacji!

Znawca branży Nibel napisał wczoraj na Twitterze, po czym kontynuował: „Valve usunął oryginalny film i ponownie przesłał nowy film z niewielką różnicą”.

ICYMI, wszystkie trzy wersje urządzenia – model 349 GBP i 64 GB, model 459 GBP i 256 GB oraz model 569 i 512 GB – Dostępne do natychmiastowego zakupu w Wielkiej Brytanii Bez zastrzeżeń iz szacowanym czasem dostawy od jednego do dwóch tygodni. Jednak ponieważ przydziały były w przeszłości przydzielane według regionu, dostępność może się różnić w zależności od regionu.

Oprócz informacji o rezerwacjach Valve również ogłosić Ten długo oczekiwany oficjalny Steam Deck też jest Już dostępne w sprzedażyw cenie 79,99 GBP / 89,99 USD.

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni, stacja dokująca Steam Deck, podobnie jak przełącznik Nintendo, to przewodowa podstawka, która może być używana jako ładniejszy sposób ładowania urządzenia lub jako sposób na podłączenie go do telewizora w celu grania na dużym ekranie.

READ  OnePlus 9 ma wysadzić Pixela 6 i iPhone'a 13 w Czarny piątek