Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fight Night at Don Haskins Center wycofał się do czerwca

Data publikacji: Zaktualizowano:

El Paso, Teksas (KTSM) – Po tym, jak para rywali byłego mistrza wagi średniej Jaime Mungoya (36-0, 29 Kos) wycofała się, nocna walka w Don Haskins Center w El Paso w Teksasie została przełożona na 19 czerwca.

Golden Boy Promotions ogłosił czwartek w mediach społecznościowych.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni nastąpiła lawina zmian w głównym wydarzeniu.

Munguia miał pierwotnie zmierzyć się z Polakiem Maciejem Suleckim (29-2, 11 KO) 24 kwietnia, ale kontuzja na 17 dni przed walką zmusiła go do wycofania się z meczu, według Mike Kopingera z Athletic.

Dwa dni później Golden Boy Promotions ogłosiło, że D’Mitrius „Big Meech” Ballard (20-0-1, 13 KO) zastąpi Suleckiego, a jednodniowa walka została przesunięta na 23 kwietnia.

W czwartek ogłoszono, że Ballard doznał kontuzji na obiekcie, co ostatecznie doprowadziło do opóźnienia karty, która zostanie rozegrana 19 czerwca.

Występy Golden Boya jeszcze nie potwierdziły, kto Munguia wejdzie na ring w czerwcu. Według jednego z ostatnich postów Suleckiego na Twitterze wygląda na to, że oryginalny mecz odbędzie się jeszcze w tym roku.

Ostatni występ Munguii powrócił w październiku 2020 roku, kiedy pokonał Tureano Johnsona w wadze średniej po zrzeczeniu się tytułu WBO w wadze średniej pod koniec 2019 roku. młodej wschodzącej gwiazdy.