Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

FaZe Clan odrzuca Kaia w związku z twierdzeniami o „Crypto Pump”, Jarvis, Nikkan i Tico

FaZe Clan usunął Kay z organizacji i zawiesił Jarvisa, Nikana i Teeqo pośród dramatu kryptograficznego, w którym członkowie promowali alternatywną walutę dla „Save The Kids” przed „zrzuceniem” swoich inwestycji.

Kryptowaluty stały się ostatnio gorącym tematem w mediach społecznościowych, ponieważ wielu największych światowych influencerów wskoczyło w trend promowania różnych walut cyfrowych.

Alternatywna kryptowaluta, znana jako token „Save The Kids”, była promowana przez różnych członków klanu FaZe. Po dniach zajmowania się tą kryptowalutą Kay został usunięty z organizacji, a trzy inne zostały zawieszone.

Jarvis, Nikan i Tico, z których wszyscy promowali ten sam symbol wśród swoich fanów, zostali zawieszeni w klanie FaZe do odwołania.

„FaZe Clan nigdy nie był zaangażowany w działalność kryptowalutową naszych członków” – podała fundacja w oświadczeniu z 1 lipca. „Głęboko tolerujemy ich ostatnie zachowanie. Zaufanie i szacunek naszych fanów było i zawsze będzie naszym najwyższym priorytetem.”

Wszyscy członkowie byli w centrum uwagi Powiedziało Zapłaciła za promowanie altcoinów, zanim „porzucili” własne inwestycje. Żaden z influencerów w mediach społecznościowych nie wydał jeszcze odpowiedzi, odkąd został usunięty lub zawieszony przez FaZe Clan.

Twitter: FaZeKay

Kai odpowiedział wcześnie, zanim został obalony przez FaZe.

Kai napisał na Twitterze: „Nie sprawdziłem tego z moim zespołem w FaZe, a teraz wiem, że powinienem to sprawdzić”. 28 czerwca Przeprosiny dni przed ich uwolnieniem. „To było nieodpowiedzialne z mojej strony, aby mówić publicznie o jakichkolwiek monetach, nie wiedząc więcej i wiedząc teraz, że mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku”.

z gwiazdy youtube Dla mnie Najwięksi streamerzy na TwitchuW ostatnich miesiącach wielu zaangażowało się w trend kryptowalut. Założyciel i współwłaściciel FaZe Clan Banks promował nawet unikalną kryptowalutę w usuniętym już poście 27 maja.

FaZe nie opublikowało jeszcze komentarza na temat zaangażowania banków w kryptowalutę.

Promocja kryptowaluty od FaZe Banks.
Twitter: Banki

Banki nie zostały wymienione w oświadczeniu FaZe Clan z 1 lipca.

READ  Astronauta Oleg Kononenko ustanawia rekord świata w zakresie największej ilości czasu spędzonego w kosmosie | przestrzeń

Kai jest długoletnim członkiem klanu FaZe, dołączył do organizacji w 2013 roku. Jego młodszy brat Jarvis jest nowszym dodatkiem, który dołączył do organizacji w 2019 roku.

Tymczasem Nikan i Teeqo zbliżają się do kontraktu z klanem FaZe.