Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Far Cry 6 ogłoszone na ten tydzień

Firma Ubisoft ogłosiła, że ​​Far Cry 6 pojawi się na całym świecie 28 maja 2021 r. O 9:30 czasu pacyficznego / 12:30 czasu wschodniego / 17:30 czasu polskiego.

Wiadomości dotarły obok siebie Nowy humor W którym Anton Castillo z Giancarlo Esposito pojawia się, przemawiając do mieszkańców wyspy Yarra, gdzie jest uważany za dyktatora.

Far Cry 6 miał zostać uruchomiony 18 lutego 2021 r., Ale wraz z Rainbow Six Quarantine został przełożony na okres po marcu 2021 r. Ze względu na skutki pandemii COVID-19.

Akcja Far Cry 6 odbędzie się na tyrańskiej wyspie Yara, a gracze wcielą się w postać Dani Rojas (która może być kobietą), rewolucjonistki partyzanckiej z Yaran.

Jak wspomniano wcześniej, Giancarlo Esposito z Breaking Bad zagra Antona Castillo, a prequel Far Cry 6 pokazał, że przygotowuje swojego syna Diego do poprowadzenia Yary.

Gra została opracowana przez firmę Ubisoft Toronto i zabierze graczy po całej Yarrze, w tym jej stolicy, Esperanzie. W Far Cry 6 pojawią się również Fangs of Hire, a gwiazdą serialu Chorizo ​​może być „The Cute Dog On Wheels”.
Far Cry 6 będzie dostępne na Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Stadia i PC.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym wywiadem z Giancarlo Esposito na temat tego, kto jest jego złoczyńcą Antonem, oraz szczegółami dotyczącymi nadchodzącego Ubisoft Forward, który może zawierać więcej Far Cry 6.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Osadź tweeta i dalej Skurcz.

READ  Najlepsze oferty Nintendo Switch z maja 2021 r .: gry, kontrolery i akcesoria