Tech

W przeciekach ujawniono MacBooka Pro z M1X firmy Apple

(Jeb Lint) – Tam Dużo się rozmawiało O najpotężniejszych modelach MacBooka Pro, a może nawet o Macu mini, który pojawi się w tym roku i może być obsługiwany przez ulepszoną wersję Chipset Apple M1. Teraz przeciekacze podzielili się szczegółami na temat nadchodzącego procesora i sprzętu.

Następny chipset Apple będzie nosił nazwę M1X, zamiast M2, dewelopera Delandect Claimed (tłum 9to5Mac). „M1X jest rozszerzeniem M1, które będzie miało więcej kanałów Thunderbolt, rdzeni procesora, rdzenie GPU, obsługę wielu zewnętrznych wyświetlaczy i większe zużycie energii” – powiedział Dylandkt.

Dylandkt powiedział również, że 14-calowe i 16-calowe modele MacBooka Pro M1X firmy Apple będą wyposażone w kamerę internetową 1080p, czytnik kart SD, trzy porty Thunderbolt USB C, zaktualizowany port MagSafe i port HDMI. Wyciek wskazywał również, że ma podobną konstrukcję do iPada Pro. Oznacza to, że będą miały płaskie krawędzie i małe ramki. Pozbędą się także logo „MacBook Pro” znajdującego się na dole.

Ten pas Wcześniej zgłoszone Oprócz nowego MacBooka Pro M1X znajdzie się także w zmodernizowanych komputerach Mac mini i iMac.

Mówiąc o plotkach na temat Mac mini, ujawnił niedawno John Prosser, który ma mieszane osiągnięcia Udostępnij wideo Urządzenie wyświetla się na podstawie plotek. Uważa się, że Mac mini ma cztery porty USB4 / Thunderbolt 3, Ethernet, wyjście HDMI i dwa porty USB-A.

Może być również wyposażony w magnetyczny przewodnik zasilania i powłokę przypominającą szkło.

Napisane przez Maggie Tillman.

READ  Apple płaci 400 miliardów dolarów rocznie w postaci towarów fizycznych za pośrednictwem App Store i wydaje 50 milionów dolarów na WWDC

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment