Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fallout 76 Bethesdy jest lepszy niż kiedykolwiek na PS5

Fallout 76 Bethesdy jest lepszy niż kiedykolwiek na PS5

Jeśli Fallout: New Vegas jest czarną owcą nowoczesnej rodziny Fallout firmy Bethesda (opracowanej przez Obsidian), nie jesteśmy do końca pewni, co czyni Fallouta 76. Wydany w 2018 roku w szokująco kiepskim stanie, niezrozumiała Gen Alpha lub Bravo. Może drugi kuzyn? W każdym razie wydaje się, że Fallout 76 działa teraz w 60 klatkach na sekundę na PS5, co może skusić niejednego, by zaryzykować w tym niezrozumianym, najnowszym dodatku do klanu.

Jak grom z jasnego nieba, raporty Fallout 76 działa w 60 na PS5 Zaczęło się pojawiać w ciągu ostatnich kilku godzin, mimo że nie ma lokalnego portu gry. Najnowsza aktualizacja, zatytułowana Once in a Blue Moon, właśnie spadła (zwiastun powyżej), ale nic w niej nie ma Opis zmian O widocznej zwiększonej liczbie klatek na sekundę czy ostrzejszej grafice.

Chociaż nie możemy jeszcze tego bezpośrednio potwierdzić, pobierzemy grę i się dowiemy. Konsensus w komentarzach wydaje się dość konkretny (i wręcz zabawny), jednak miejmy nadzieję, że jest to jakiś cudowny subtelny flex od Bethesdy znikąd.

Czy prawdopodobieństwo wypadnięcia 76 na 60 sprawia, że ​​chcesz spróbować jeszcze raz, a jeśli już grasz, czy zauważyłeś różnicę? Schroń się w jednym z pobliskich budynków, które są w stanie wytrzymać wybuch nuklearny w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Lodowy świat: Galaxy S22 Ultra będzie miał wbudowany rysik S Pen