Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Eve Online upiększa przestrzeń dzięki aktualizacjom cieniowania

Handel kosmiczny i wojna MMO wigilia online Nie wygląda źle jak na 18-latka. CCP stara się utrzymać te statki w kształcie statku dzięki „znaczącej nowej aktualizacji wizualnej”, aby przestrzeń była bardziej kolorowa dzięki aktualizacjom cieniowania i oświetlenia. Aktualizacja dotarła na serwer testowy unikatowości od dzisiaj, więc możesz sprawdzić zmiany.

CCP wyjaśnia, że ​​aktualizacja graficzna jest częścią ich planu, aby Eve była piękna po dwudziestce.

„Te zmiany są częścią ciągłego zaangażowania w ulepszanie podstaw EVE i przygotowanie gry na dobrze prosperującą trzecią dekadę. Dzięki pominięciu szarości te ulepszenia ożywią Nowy Eden jak nigdy dotąd”.

Mówią „Usuń szarość”. Dobry pomysł, KPCh. Wszyscy wiemy, że starych rysunków nie można usunąć, po prostu dokręcać. Oto niektóre z tego, co zmieniło się zgodnie z ich ogłoszeniem:

  • Regulacje cieniowania
  • Nowe zmiany oświetlenia
  • Nowe kolory Edenu stają się jaśniejsze i głębsze
  • Wygładzanie gradientów i podświetlanie dla lepszej reprezentacji.

To wszystko jest dostępne od dzisiaj na serwerze testowym Singularity Eve Online, dla osób zainteresowanych jazdą testową. W przeciwnym razie możesz odkryć niektóre zdjęcia przed i po w plikach Kolejna reklama do aktualizacji.

W innych sprawach dotyczących przyszłości Eve Brandi Caldwell rozmawiała niedawno z dyrektorem generalnym KPCh Hilmarem Vigar-Petorssonem. Kto powiedział, że Ewa nigdy nie umrze?. może mieć rację. wciąż jeden z Najlepsze gry MMO 2021, choć nie jest najstarszy na tej liście.

READ  Porsche prezentuje staromodne Porsche 911 Sport Classic