Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Deweloper Star Citizen przedstawia coraz bardziej ambitny plan pięcioletni • Eurogamer.net

„Opracujemy suplement i uzupełnienie do 42. eskadry”.

Deweloper Star Citizen, Cloud Imperium Games, ma ambitne plany na najbliższe pięć lat, po niedawnym ogłoszeniu, że znacznie zwiększy możliwości studia w Wielkiej Brytanii w tym samym czasie.

W listopadzie CIG ujawniło swój plan otwarcia ogromnego nowego studia w Manchesterze, co powiększy obecny zespół firmy z 400 osób do 1000 do 2026 roku.

Przemawiając w wywiadzie z MCV Dyrektor operacyjny magazynu, Carl Jones, powiedział, że do tego czasu spodziewał się, że firma będzie w trakcie opracowywania kilku sequeli Squadron 42, długo oczekiwanej fabularnej przygody dla jednego gracza, która była od dawna spóźniona z gwiazdami Hollywood.

„W tym czasie będziemy pracować nad kontynuacją i sequelem 42. Eskadry” – powiedział Jones.

Co do tego, kiedy pierwszy dywizjon 42 zostanie wydany, Jones mówił mniej jasno. Jones powiedział, że prezes CIG, Chris Roberts, przeprowadził się teraz do Wielkiej Brytanii, aby pomóc w jego rozwoju, ale „może to zająć jeszcze rok lub dwa”.

42. Eskadra jest obecnie opóźniona o siedem lat w stosunku do pierwotnego celu dostawy.

A co z Star Citizen do tego czasu? Dyskusja o nowych kamieniach milowych i funkcjach była słaba w terenie, ale Jones powiedział, że spodziewa się, że długi i konsekwentnie opłacalny rozwój gry oznacza, że ​​CIG zatrudni więcej.

Jones powiedział o Star Citizen w 2026: „Myślę, że do tego czasu będziemy prowadzić całkiem dużą grę MMORPG. Będzie więc więcej zasobów wydawniczych, więcej mistrzów gier i więcej wsparcia dla graczy. Może to wymagać od nas otwarcia obiektów w innych lokalizacjach ”.

„W tej chwili nie mamy żadnej znaczącej obecności w regionie Azji i Pacyfiku i być może jest to coś, co musi się wydarzyć na dłuższą metę, ponieważ jeśli twoja gra tam eksploduje, naprawdę musisz zacząć budować zespoły, aby temu służyć”.

READ  Zapomnij o GoldenEye, ktoś stworzył Greggsa w Far Cry 5 • Eurogamer.net

Wspomniano również o oczekiwaniach CIG co do rozbudowy obecnego zespołu we Frankfurcie – podwojenia tam jego wielkości.

Od połowy listopada Star Citizen przekroczył próg finansowania 400 milionów dolarów, z funduszami pochodzącymi od ponad 3,3 miliona sponsorów.

we wrześniu, Urząd ds. Standardów Reklamy powiedział CIG Aby wyjaśnić, że statki koncepcyjne na sprzedaż nie są jeszcze dostępne w grze.