Tech

Elder Scrolls 6 będzie dostępny wyłącznie na PC i Xbox

gdy Microsoft kupił Bethesdę w zeszłym rokuPojawiły się pytania o to, na jakich konsolach trafią ich przyszłe gry. To nie jest wielki dramat dla nas w świecie PC, Microsoft już teraz wprowadza większość nowych rzeczy dla nas i dla naszego Xboxa. Ale dla posiadaczy PlayStation nadszedł dramat. Phil Spencer mówi, że widzi Zwoje Szejka 6 Wyłącznie na PC i Xbox, jak gwiezdne pole.

„Nie chodzi o karanie jakiejkolwiek innej platformy, zasadniczo wierzę, że wszystkie platformy mogą nadal się rozwijać” Powiedział GQ. “Ale żeby być na Xboksie, chcę, żebyśmy mogli zaoferować pełny pakiet tego, co mamy. I będzie to prawda, gdy pomyślę o Elder Scrolls VI. Będzie to prawda, gdy pomyślę o którejkolwiek z korzyści.”

Pamiętaj, że niektóre z tych franczyz mają już istniejące umowy z Sony. Deathloop i Ghostwire: Tokyo ma być ekskluzywnym komputerem PC i PS5 na czas od momentu nabycia, a Microsoft trzymał się tego. Idąc dalej, przypuszczam, że przyszłe gry Arkane i Tango mogą być przyklejone do PC i Xbox.

GQ próbował również uzyskać więcej informacji na temat TES6 od dyrektora Bethesdy Todda Howarda. Nie mówi nic innego niż „projektujemy”, a oni starają się, aby była to „gra dekadowa”. Jestem pewien, że już wiedzą, jak to zrobić, ale po prostu tworzysz jak najwięcej nowych wersji Z garścią ulepszeń i dodatków Co kilka lat, prawda? Prawidłowy?

nawet w Własny syn Howarda Mam dość czekania na The Elder Scrolls 6. Zdecydowanie mam nadzieję, że dzieciak ma komputer PC lub Xbox.

Wywiad GQ został przeprowadzony w ramach 20. rocznicy Xboxa, którą Microsoft świętował wczoraj wieczorem zaskakującą wczesną premierą Z darmowej gry online dla wielu graczy Halo Infinite.

READ  Jak i gdzie wymienić starą, zużytą baterię iPhone'a?

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment