Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PS5 UK – NA ŻYWO: Dzisiejsze informacje o uzupełnieniu zapasów z PlayStation Direct, Amazon, gier i nie tylko

PS5 UK – NA ŻYWO: Dzisiejsze informacje o uzupełnieniu zapasów z PlayStation Direct, Amazon, gier i nie tylko

Trudno będzie znaleźć prezenty techniczne w tym okresie świątecznym

Aktualizacja: PS5 spada w Gra Tego ranka. zaplanowane, aby zapaść Argos I Amazonka w tym tygodniu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

ten PS5 Pojawił się w Wielkiej Brytanii prawie rok temu, 19 listopada 2020 r., Ale problemy z dostawami i globalny niedobór chipów spowodowały, że produkcja nowej konsoli do gier Sony drastycznie spadła. Nadal trudno jest znaleźć nowy towar, a kiedy się pojawi, PS5 trafia do sprzedaży niemal natychmiast, zarówno w sklepie, jak i online.

Listopad zaczyna się bardzo powoli, jeśli chodzi o uzupełnianie zapasów PS5. W pierwszym tygodniu miesiąca widzieliśmy tylko John Lewis i spółkaI Gra I Kupować spadek zapasów. Ale zaczęła odbierać Dla mnieI bardzo I Lew Po upuszczeniu w zeszłym tygodniu, Playstation Direct Pierwsze uzupełnienie zapasów w poniedziałek.

Jeśli nadal szukasz PS5, dobrze trafiłeś. Mamy pod ręką bloga na żywo, aby zapewnić Ci najnowsze informacje PlayStation 5 Uzupełnianie zapasów od wszystkich głównych sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii, zarówno internetowych, jak i stacjonarnych, a także dostarczanie szczegółowych informacji na temat pogłosek, a także najnowszych Gry na PS5 I Akcesoria chwycić.

Czytaj więcej:

Sprawdź poniżej stan magazynowy brytyjskich sprzedawców na PS5:

1637053718

Pakiety gier na PS5 pojawią się dziś rano

Nasza kryształowa kula znów wykonuje niebiańskie zadanie. Gdy zamieściliśmy poniższe informacje o grze, sprzedawca wysłał tweet z ostrzeżeniem na swoim koncie społecznościowym. I tak, dziś rano sprzedawca uzupełni zapasy konsoli!

Alex Lee16 listopada 2021 09:08

1637053209

W tym tygodniu pojawią się pakiety gier na PS5

wczoraj, Gra zaktualizowany Strona z pakietami PS5 z nowymi datami wysyłki swoich konsol. Detalista spodziewa się teraz wysłać wszystkie zestawy PS5 do 29 listopada i zapewnić priorytetowe zamówienia do 22 listopada, co w tym tygodniu stawia grę na wysokim poziomie.

Sprzedawca może opuścić konsolę dzisiaj, w środę lub czwartek, między 9:00 a 11:00. Miej oczy szeroko otwarte na bloga, a poinformujemy Cię, gdy otrzymamy konkretne potwierdzenie.

Alex Lee16 listopada 2021 09:00

1637052009

Ogromne uzupełnienie zapasów Argos PS5 nadchodzi w tym tygodniu

Naprawdę mieliśmy nadzieję, że zobaczymy spadek Argos W zeszłym tygodniu, ale niestety nikt nie sprawdził. Według @PS5StockAlertUK spadek został przełożony na ten tydzień. I może nie bez powodu.

Co ciekawe, Argos miał w zeszłym tygodniu zapasy w lokalnych sklepach, ale właśnie zabroniono mu ich sprzedaży. Argos powiedział klientowi, że konsole trafią do sprzedaży dopiero 19 listopada.

A czy wiesz, co jest ważne w tym dniu? To pierwsze urodziny PS5 w Wielkiej Brytanii! Lokalny sklep Argos powiedział dwóm klientom, że sklep nie może wydać konsoli, dopóki nie otrzyma potwierdzenia od Sony, co wskazuje, że konsole są celowo wypychane, aby zbiegły się z tą datą. To wszystko się sumuje.

Teraz zawsze zaufane konto na Twitterze ujawniło, że Argos ma otrzymać największe uzupełnienie od czasu premiery konsoli, z wydaniami płytowymi i cyfrowymi dostępnymi w sklepie i online. Nasza najważniejsza wskazówka? Stań w kolejce przed lokalnym Argos. Inwentarz online jest trudny do znalezienia, a to może być ostatni duży zapas Argos przed Bożym Narodzeniem.

Alex Lee16 listopada 2021 08:40

1637050827

Jakie uzupełnienia PS5 zobaczymy dzisiaj?

W tym tygodniu możemy zobaczyć GraI Argos I Amazonka Upuść konsole przed Czarnym Piątkiem w przyszłym tygodniu i pierwszą rocznicą konsoli w Wielkiej Brytanii. Tak trzymaj, a dowiemy się.

Alex Lee16 listopada 2021 08:20

Recenzje produktów IndyBest to bezstronne, niezależne porady, którym możesz zaufać. W niektórych przypadkach zarabiamy pieniądze, jeśli klikniesz linki i kupisz produkty, ale nigdy nie pozwalamy, aby to wpływało na nasz zasięg. Recenzje są kompilowane poprzez połączenie opinii ekspertów i testów w warunkach rzeczywistych.