Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dzisiejsze wiadomości Donalda Trumpa: Głosowanie w sprawie zwrotu podatku, 6 stycznia, i zbliżający się raport końcowy wstrząsają Trumpworld

Dzisiejsze wiadomości Donalda Trumpa: Głosowanie w sprawie zwrotu podatku, 6 stycznia, i zbliżający się raport końcowy wstrząsają Trumpworld

Przewodniczący komisji 6 stycznia mówi, że Trump „naruszył wiarę” w wybory w USA na ostatniej sesji

Komisja Izby Reprezentantów, której zadaniem jest zbadanie zamieszek z 6 stycznia na Kapitolu Stanów Zjednoczonych, opublikuje dziś swój raport końcowy, wyjaśniający, dlaczego zaleca się, aby Donald Trump i inne osoby zostały postawione w stan oskarżenia w związku z powstaniem.

Przed publikacją panel opublikował zbiór transkryptów od 34 zwolenników i sojuszników Trumpa – w tym Rogera Stone’a, Alexa Jonesa i przywódców skrajnie prawicowych grup Proud Boys i Oath Keepers – którzy apelowali do V przez cały lub przynajmniej część swoich wywiadów.

Po tym wstępnym opublikowaniu opublikowano również transkrypcje zeznań Cassidy Hutchinson przed komisją, aby dać wgląd w reakcję Trumpworld na perspektywę śledztwa z 6 stycznia oraz aby poprzeć i uzupełnić wiele z tego, co powiedziała podczas publicznego przesłuchania na początku tego roku .

W międzyczasie, oprócz transkrypcji, zeznania podatkowe Trumpa zostały opublikowane po tym, jak komisja House Ways and Means przegłosowała we wtorek wydanie sześcioletnich zapisów. Okazuje się, że Urząd Skarbowy nie dokonał przeglądu Trumpa podczas jego pierwszych dwóch lat w Białym Domu. Od tego czasu Izba przyjęła przepisy dotyczące audytów prezydentów IRS.

1671740345

Wspierający Trumpa ojciec Cassidy Hutchinson nie pomoże jej w zdobyciu własnego prawnika

Cassidy’ego Hutchinsona Zwróciła się o pomoc finansową do swojego ojca, A.J atut W jej obronie, aby pozyskać prawnika spoza orbity byłego prezydenta, ale jej ojciec odmówił jej pomocy, pojawia się transkrypcja jej zeznań.

Gustav Killander opowiada historię z wersji swojego wykładowcy.

1671739205

House uchwala ustawę o audytach prezydentów IRS

Izba Reprezentantów podjęła działania w czwartek po ujawnieniu tego organ podatkowy Nigdy w pełni nie przejrzał zeznań podatkowych Donalda Trumpa podczas jego prezydentury, uchwalając ustawę, która wymagałaby kontroli deklaracji podatkowych każdego prezydenta. Ustawodawstwo zmieniłoby to, co od dawna obowiązywało po Watergate, w dobrze ugruntowaną politykę federalną.

Olivera O’Connella22 grudnia 2022 20:00

1671737945

Adwokaci Trumpa zostali uderzeni przez sędziego za odrzucenie wniosku o wotum nieufności złożonego przez New York AG

Sędzia federalny w fl Uderzył byłego prezydenta Donalda TrumpaWniosek o zatrzymanie prokuratora generalnego stanu Nowy Jork Letycja James i jego pracowników przed okazywaniem dokumentów dotyczących trustu posiadającego większość jego aktywów w ramach toczącego się procesu o oszustwo przeciwko niemu, jego rodzinie i firmie noszącej jego imię.

Olivera O’Connella22 grudnia 2022 19:39

1671736507

Marjorie Taylor Greene gra Matta Gaetza

Więcej dramatów MAGA W Izbie Reprezentantów wybucha otwarty spór między kongresmanką Marjorie Taylor Greene, która popiera kandydaturę Kevina McCarthy’ego na mówcę, a wieloletnim sojusznikiem Mattem Gaetzem.

Kontrowersyjny ustawodawca z Georgii podpala, by się o tym opowiedzieć Codzienny rozmówca Ze względu na jego nadzieje na pojawienie się konsensusu kandydata, który rzuci wyzwanie liderowi Partii Republikańskiej.

Pan Gates i wielu innych konserwatystów naciska na prezydenta bardziej na prawo niż McCarthy.

John Bowden ma najnowsze wieści.

Olivera O’Connella22 grudnia 2022 19:15

1671734219

ZOBACZ: Podatki Trumpa – komisja twierdzi, że IRS nie przeprowadził „obowiązkowych” audytów

Zeznania podatkowe Trumpa: Komisja twierdzi, że IRS nie przeszedł „obowiązkowych” audytów

IRS nie przeprowadził obowiązkowych audytów Donalda Trumpa podczas jego pierwszych dwóch lat w Białym Domu. Tak twierdzi House Ways and Means Committee, która twierdzi, że dochody nie są zgodne z własnymi wytycznymi. Konieczne jest audytowanie przedłożonych sesji, ale chociaż Trump złożył zeznania podatkowe za ostatnie dwa lata w 2017 r., IRS rozpoczął kontrolę deklaracji dopiero w 2019 r. Według komisji, IRS rozpoczął ich kontrolę tego samego dnia co komisja. Poproś o dostęp do podatków Trumpa i powiązanych audytów. Kliknij tutaj, aby zapisać się do naszych biuletynów.

READ  Eurowizja 2023: Laura ze Szwecji przechodzi do historii swoim drugim zwycięstwem

Olivera O’Connella22 grudnia 2022 18:36

1671732305

Hutchinson podwaja się w bójce Trumpa w Secret Service

Cassidy Hutchinson podwoiła swoje zeznania na temat kłótni Secret Service z Donaldem Trumpem w zeznaniu po publicznym przesłuchaniu: „Nie mam wątpliwości co do rozmowy, którą odbyłam z panem Ornato 6 stycznia. Nie mam wątpliwości, jak ta historia została przekazana prywatnie i publicznie”.

Dodatkowo o incydencie wspominał były wiceprezydent Białego Domu Anthony Ornato.

Olivera O’Connella22 grudnia 2022 18:05

1671731105

Hutchinson powiedziała, że ​​prawniczka Trumpworld Committee z 6 stycznia chciała zbagatelizować swoją rolę

Cassidy Hutchinson wystąpiła jako pierwszy świadek komisji 6 stycznia, aby powiedzieć, że jej adwokat starał się skrócić jej zeznania, zanim to się stało.

Jego ujawnienie ma miejsce, gdy członkowie komitetu 6 stycznia ostrzegli w tym tygodniu, że są w kontakcie z Departamentem Sprawiedliwości, a także prokuratorami z Georgii w sprawie wysiłków zespołu prawnego Trumpa, aby skomentować możliwe przyszłe zatrudnienie w nadziei na zmianę ich zeznań.

Olivera O’Connella22 grudnia 2022 17:45

1671730205

Adwokat Hutchinson Trumpworld przekazywał swoje zeznania Mar-a-Lago

Pierwotny adwokat Cassidy Hutchinson, Stephan Passantino, przekazywał jej zeznania Donaldowi Trumpowi w Mar-a-Lago, zgodnie z opublikowanym zapisem jej wywiadu z komisją z 6 stycznia.

Olivera O’Connella22 grudnia 2022 17:30

1671729622

Kolejny dowód na to, że Trump wiedział, że przegrywa wybory

Cassidy Hutchinson zeznał przed komisją 6 stycznia w sprawie rozmowy z Johnem Ratcliffe, byłym dyrektorem wywiadu narodowego, że Donald Trump przyznał, że najwyraźniej kilka razy przegrał wybory, ale potem się wycofał.

Ponadto rozmawiała z Kevinem McCarthy w dniach poprzedzających 6 stycznia 2021 r. I pamięta, jak powiedział, że Mark Meadows nie służył dobrze prezydentowi, sprawiając, że myślał, że wygrał wybory.

Olivera O’Connella22 grudnia 2022 17:20

1671729305

„Załatwimy ci naprawdę dobrą pracę w Trump World”

Olivera O’Connella22 grudnia 2022 17:15