Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dynasty Warriors 9 Empire wystartuje 15 lutego na Zachodzie

Wydawca Koei Tecmo i deweloper Omega Force ogłosili, że Dynasty Warriors 9 Empire zadebiutuje 15 lutego 2022 roku w Ameryce Północnej i Europie. Nadchodzi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X | S i Nintendo Switch.

W grze pojawiła się nowa funkcja o nazwie „Citadel Storming”, w której tereny otaczające zamek zamieniają się w pola bitew, a gracze rywalizują o kontrolę nad zamkiem. Gracze mogą również zaatakować bazę wroga i użyć broni oblężniczej dla żołnierzy. Kiedy gracze przebiją się przez portal wroga, mogą odnieść zwycięstwo, pokonując przywódcę. Wszyscy oficerowie wroga połączą się w ostatni opór, dając graczom szansę na ich pokonanie i schwytanie.

Tajne plany mogą również wpłynąć na przebieg bitwy. Są wybierane podczas fazy przygotowania do bitwy i aktywowane jako misje podczas bitew. Każdy plan ma swoje własne warunki zwycięstwa i porażki, a pomyślne wykonanie planu zapewnia nagrody dla sojuszników. Każdy inny typ jednostki wojskowej będzie miał również mocne i słabe strony, takie jak system trójkątów używany w poprzednich grach Fire Emblem. Wersja gry na PlayStation 5 będzie wersją wyłącznie cyfrową, a gracze, którzy kupią fizyczny dysk PlayStation 4, otrzymają bezpłatne uaktualnienie.

W innych wiadomościach z Omega Force, Hyrule Warriors: Age of Calamity otrzyma dodatek o nazwie Guardian of Remembrance 29 października.

GameSpot może zarabiać prowizję od ofert detalicznych.

READ  Nowa gra Kojima będzie wyzwaniem dla różnych trybów i ekspresji