Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

YouTube Music w końcu udostępnia tę funkcję premium dla bezpłatnych użytkowników

Źródło: Chris Weddell / Android Central

YouTube Music może być jednym z Najlepsze usługi przesyłania strumieniowego muzyki wokół, ale istnieją pewne ograniczenia, które pozostawiają go w tyle na innych platformach. google teraz Pozbądź się tego ograniczenia Ponieważ w końcu pozwala darmowym użytkownikom YouTube Music na słuchanie muzyki w tle.

Teraz użytkownicy bezpłatnej warstwy z reklamami będą mogli nadal grać w ulubione utwory lub słuchać podcastów, gdy ekran jest wyłączony lub robią inne rzeczy na telefonie.

W ten sposób możesz wchodzić w interakcję z aplikacją YouTube Music i cieszyć się ekscytującymi, podobnymi do reklam wrażeniami radiowymi z ulubionymi wykonawcami, piosenkami i albumami, a także losową niestandardową składanką bez konieczności otwierania aplikacji YouTube Music na Twoim urządzeniu.

Nowa funkcja może pomóc użytkownikom zaoszczędzić trochę energii baterii, nie utrzymywanie ekranu podczas słuchania. Będzie to również szczególnie przydatne dla użytkowników w trybie wspomagania jazdy, aby mogli łatwo kontrolować swoje wrażenia słuchowe podczas jazdy.

Oferty VPN: dożywotnia licencja za 16 USD, miesięczne plany za 1 USD i więcej

Chociaż jest to równy poziomowi bezpłatnemu z innymi usługami przesyłania strumieniowego, nadal istnieje wiele powodów, aby subskrybować YouTube Premium, szczególnie w celu korzystania z bez reklam i pobierania muzyki. Dotyczy to również nowego Aplikacja YouTube Music na Wear OS, umożliwiając użytkownikom strumieniowe przesyłanie utworów w trybie offline z urządzeń takich jak Zegarek Galaxy 4 bez posiadania ich telefonów w pobliżu.

Od 3 listopada Google wprowadzi bezpłatne słuchanie muzyki w tle dla użytkowników YouTube Music w Kanadzie. Firma twierdzi, że poszukuje „dodatkowych informacji lub planów ekspansji”.

READ  Procesory AMD Threadripper powracają z gigantycznym 96-rdzeniowym chipem