Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dom puka karty numer 7 |  Wiadomości, sport, praca

Dom puka karty numer 7 | Wiadomości, sport, praca

CHARLOTTE, NC (AFP) – Bryce Howlett podwoił się z rozstawionym dziewiątym Jeffreyem Wehlerem i rozstawionym z 11 Pete’em, aby pokonać drugiego rozstawionego Louisville 6-5 w środę na ACC Championship.

Pantery (29-26) zapewniły sobie prowadzenie, wygrywając 12-6 z Georgia Tech we wtorek. Pete wygrał grupę B, strzelając 2:0 i zagrał w półfinale w sobotę.

Siódme miejsce w rankingu Cardinals (38-17-1) zagrają w czwartek z siódmym rozstawieniem Georgia Tech.

Wehler, który w tym sezonie strzelił także swój trzeci i czwarty gol u siebie, wybrał Jareda Polska do otwarcia dziewiątego inningu, a następnie szósty melonik Louisville, Michael Brusky, przemaszerował obok Tatum Levins z czterema melonikami. Po strzale, Ron Washington Jr. awansuje biegaczy jedną stopą i wycie, aby wyśrodkować na pierwszym korcie i zdobyć trzecią bramkę.

Pete, który wygrał dwa z trzech przeciwko Cardinals w tym sezonie, strzelił jedynki w każdej z trzech ostatnich rund, aby wygrać. Levins klepnął Homera na 16 miejscu w siódmym inningu, a Brock Franks strzelił przelot do Waszyngtonu na ósme.

Dalton Rushing z Louisville trafił dwa u siebie, co dało mu dziewięć w ostatnich 11 meczach i 21 meczach w tym sezonie, a Levi Usher zdobył siódmą bramkę. Ben Bianco miał trzy trafienia.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejREAD  TC Caffey z Hubbard odwraca rekordowy występ w pierwszym tygodniu | Wiadomości, sport, praca