Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Southampton przygotowuje się do podpisania umowy z 5-letnim wolnym agentem po spadku z ligi

Fot. Krzysztof Porębski / PressFocus / MB Media / Getty Images

Bramkarz Matthews Lis ma podpisać pięcioletni kontrakt z Southampton, ale następny sezon spędzi na wypożyczeniu z dala od drużyny Premier League, według The Guardian. Sporty.

Jeśli tak, kibice Saints, chcecie, aby urodzony w Polsce bramkarz był bliski zabezpieczenia przeprowadzki na południowe wybrzeże w tym tygodniu, proszę wybaczyć założenie, że mówimy o Bartolomé Dragowskim.

W końcu mówi się, że Dragowski zostanie nowym numerem jeden Ralpha Hssenhuttla w St. Mary’s.

Ranking najlepiej zarabiających drużyn angielskiej Premier League

BridTV

6882

Ranking najlepiej zarabiających drużyn angielskiej Premier League

907996

907996

Centrum

13872

Ale podczas gdy negocjacje z piłkarzem Fiorentiny wydają się wchodzić w zaawansowaną fazę, wygląda na to, że Matthews Les wyprzedzi Dragowskiego o tytuł pierwszego letniego kontraktu Southampton.

Pierwszy z wielu, jeśli wierzyć doniesieniom.

Bramkarz Southampton Matthews Lees

25-latek, były reprezentant Polski do lat 21, nie jest wolnym agentem. Opuścił turecki klub Ałtaj po tym, jak pod koniec kwietnia spadł z Superligi.

„Pomimo wszystkich naszych dobrych intencji w[negocjacjach umowy]Matthews Lees i jego agent zdecydowali się rozwiązać umowę”, czytamy w oświadczeniu w imieniu Altay, opublikowanym przez Altay. uprawiać sport.

Liz nie będzie musiała długo czekać na nowy start i nowe wyzwanie, jednak Sport twierdzi, że były człowiek Wisły Kraków i Lech Poznań dołączą do Southampton na umowę do 2027 roku.

Zdjęcie autorstwa agencji Sirhat Cagdas / Anadolu za pośrednictwem Getty Images

Raport dodaje, że sezon 2022/23 spędzi na wypożyczeniu, jednak może to być wynikiem problemów z pozwoleniem na pracę spowodowanych erą po Brexicie. Liss nie ma przecież ani jednego międzynarodowego tytułu dla polskiej pierwszej drużyny.

Southampton uczyniło włączenie jednego lub dwóch nowych bramkarzy za najwyższy priorytet do końca okna transferowego 2021. Zbliżający się transfer Frasera Forstera do Tottenhamu Hotspur zaostrzy potrzebę wzmocnień.

Alex McCarthy podpisał nową umowę, ale 40-letni Willy Caballero też może odejść.

READ  Rozwiń Błąd play-offu | Wiadomości, sport, praca
Zdjęcie: Chloe Knott – Danehouse / Getty Images

Z innych wiadomości, Manchester United wykonuje pierwszy ruch za 17 milionów funtów talentu, który może wypchnąć Newcastle