Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dlatego Kate Middleton nie może nosić lakieru do paznokci

Dlatego Kate Middleton nie może nosić lakieru do paznokci

Księżna Cambridge nie może nosić kolorowego lakieru do paznokci. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się dlaczego.

Prawdziwa ikona mody, Kate Middleton W każdym wystąpieniu medialnym pojawia się z bardzo ostrym spojrzeniem. Jej stroje, którym przyglądają się lokalne i międzynarodowe tabloidy, poddawane są dokładnemu dekodowaniu.

Odkryj nasze najnowsze podcasty

Choć często opiera się na kreacjach projektantów, czasem zakochuje się w kreacjach Sandro, Massimo Dutti czy Petit Patto. Jeśli chodzi o dodatki, pochwaliła się już kolczykami od Accessorize za niecałe 10 funtów.

Jeśli chodzi o styl, to Księżna Cambridge Ma prawo do pewnych odstępstw, natomiast jeśli chodzi o urodę, musi przestrzegać dość rygorystycznego protokołu. Chociaż zawsze prezentuje nieskazitelne włosy i makijaż, który doskonale podkreśla jej rysy twarzy, matka George'a, Charlotte i Louisa nigdy nie malowała dłoni w kolorze. Lakier do paznokci.

Niezależnie od tego, czy są to klasyczne kolory, takie jak czerwień i burgund, czy też bardziej autentyczne kolory, może ich nie nosić. powód? Królowa nie uważa, że ​​jest elegancka. Dlatego prawie nigdy go nie nosi Lakier do paznokci.

Na jej ślubie Kate Middleton Pozwoliła sobie na delikatny manicure: połączenie odcieni Allure d'Essie i Bourjois Rose Lounge, jak powiedziała Daily Mail Marina Sandoval (londyńska stylistka paznokci).

Ale to nie pierwszy raz, kiedy Elżbieta II wpływa na wybory urodowe kobiet w swojej rodzinie. W ciągu 15 lat rządów Korony Brytyjskiej Lady Dianie nie pozwolono zmienić fryzury Groziła tyranią nad teściową.

READ  Heat 2 postanowił odtworzyć głos Michaela Manna na stronie