Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Netflix aktualizuje ceny abonamentów na 2022 r.

Abonenci Netflix otrzymają niedawne powiadomienie o nowych cenach platformy przez cały 2022 r. Innymi słowy, zgodnie z oficjalnym oświadczeniem, w tym samym miesiącu w grudniu nastąpi podwyżka, aby zaoferować „więcej historii”, które zachęcają motywować lub po prostu umilić sobie dzień”, Albo to samo, aby teoretycznie dostarczać więcej i lepsze treści.

W ten sposób konto Netflix będzie kontynuowane, tak jak poprzednio, z Trzy różne plany: Basic, Standard i Premium, bez różnicy w treści między nimi jak zwykle, ale w liczbie ekranów, które możemy podłączyć, a także więcej opcji jakości wyświetlania.

Zmiany w subskrypcjach

Krótko mówiąc, opcja podstawowa będzie kosztować 7,99 euro miesięcznie, z możliwością połączenia tylko z jednym ekranem na raz i bez możliwości oglądania treści w HD lub Ultra HD. Twoje treści można odtwarzać na dowolnym urządzeniu, porozmawiajmy o smart TV, komputerze, telefonie komórkowym itp. Tymczasem standardowa opcja kosztuje 12,99 euro miesięcznie i pozwala oglądać treści Netflix na dwóch ekranach jednocześnie, dzięki czemu jesteś w stanie to zrobić w wysokiej rozdzielczości. Wreszcie, Subskrypcja premium wyniesie 17,99 €, oczywiście urządzenie, które oferuje więcej opcji: 4 ekrany jednocześnie i cztery urządzenia do pobrania i wyświetlenia w Ultra HD.

Magik

W międzyczasie nie będzie dostępna bezpłatna wersja próbna, coś, co istniało w pierwszych dniach platformy w naszym kraju, a wkrótce potem zostało trwale anulowane.

Z kolei najbardziej pamiętną, dostępną obecnie grudniową premierą, jest drugi sezon Wiedźmina, serialu opartego na słynnym epopei literackiej Andreja Sapkowskiego oraz grach wideo polskiego studia CD Projekt.

.

Zastrzeżenie: Ten artykuł został utworzony z kanału i nie był edytowany przez nasz zespół.

READ  W tym tygodniu w European Tech: Enpal zarabia 215 milionów euro, BioNTech kupuje InstaDeep za 562 miliony funtów, Habyt łączy się z Common i więcej