Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyjaśnienie zakończenia Detektywa Forresta

Wyjaśnienie zakończenia Detektywa Forresta

Właśnie ukazał się nowy dramat kryminalny Netflixa W postaci detektywa Forresta zdradzamy wszystkie szczegóły zakończenia.

Sześcioodcinkowy polski dramat opowiada o zawieszonym w pracy detektywie, który współpracuje z dziennikarzem śledczym, aby odkryć prawdę o serii brutalnych, tajemniczych morderstw. Jeśli jesteś fanem Oszukaj mnie razUważamy, że to ci się spodoba!

Kim więc jest nieuchwytny zabójca, Potwór Geont? Nie szukaj dalej, ponieważ tutaj wyjaśniono zakończenie Detektywa Forresta.

Iwo Elijah to potwór z Giewontu

Dowiadujemy się, że choć Victor Forrest jest podejrzanym, prawdziwym seryjnym mordercą był jego przyjaciel z dzieciństwa i mąż prokuratora okręgowego Domeniki Valdres Hansen, Eu Elijah.

Iwo i Wiktor mieszkali razem w sierocińcu prowadzonym przez Halinę Sznajderman, a Iwo żywił urazę, że adoptował Wiktora bez niego i zostawił go na pastwę przemocy ze strony Haliny, która pomagała organizować zabójstwa na potomkach nazistowskich kolaborantów.

Ostatni odcinek zaczyna się od przetrzymywania przez Iwo Agaty, byłej kochanki Wiktora i córki szefa policji Edmunda Osicy, po czym wkrótce przybywa Wiktor.

Iwo zabija Agatę

Kiedy Forest wyrusza na konfrontację z Iwo i ratuje Agatę, znajduje ją martwą, co skłania Iwo do ataku. Walczą i oboje są ciężko ranni, ale zanim przybywa policja, Iwo nie widać, a Wiktor pozostaje głównym podejrzanym o zabójstwa.

Wkrótce widzimy, jak rannego Iwo zabiera Olga, obecna kochanka Wiktora i partnerka w odnalezieniu zabójcy. Następnie Wiktor przybywa do mieszkania Niny, gdzie znajduje jej ciało, a obok niego monetę, co sugeruje, że Eliasz ją zabił.

Czy zatem Olga Iwo jest wspólnikiem, czy też obezwładniła go i porwała po tym, jak zabił Ninę? Musimy wiedzieć!

„Detektyw Forst” jest teraz transmitowany strumieniowo w serwisie Netflix.

Może Ci się spodobać