District Tour: Oxford Hills szybko rozprawia się z Deering w ćwierćfinale AA North dla dziewcząt

PARIS – Sierra Carson założyła sklep na oceanie, zdeponowała 27 punktów i zdobyła pięć „trójek”, aby w środowy wieczór poprowadzić czołowe Oxford Hills (17-2) do zwycięstwa 63-30 nad No. Basket w środowy wieczór.

Oxford Hills zmierzy się z zajmującym czwarte miejsce Bangorem (13-6) w półfinale o 15:45 w środę w Cross Insurance Arena w Portland.

Ella Pelletier z Wikingów zdobyła 13 punktów i była wspomagana przez Molly Corbett z 10.

Za Dearing Maya Gayle zdobyła siedem punktów.

SZARA-NOWA GLOUCESTER 56, KENNEBUNK 22: Alyssa Howard zdobyła 14 punktów z ławki, by przejąć piątą drużynę Patriots (13-6) nad 12. rozstawionymi Baranami (0-16) w meczu play-off Southern Division I w Gray.

Caitlin Taylor dodała osiem punktów, a Amber Fortin siedem dla Patriotów.

Cassie Mackenzie Kennebunk prowadziła z sześcioma punktami.

York 56, Polska 35: Ava Jacoba zdobyła 16 punktów i pokonała piąto rozstawione Wildcats (10-5) z dwunasto rozstawionymi Knights (4-14) w kwalifikacjach Southern B-Class w Yorku.

Clara Pavuk dodała 14 punktów, a Emily Renforth zakończyła grę z 10 punktami, siedmioma zbiórkami i pięcioma piłkami.

Gaby Boldock prowadziła Polskę z 12 punktami.

Koszykówka dla chłopców
Dirigo 71, Dolina Sacopi 49: Trenton Hutchinson i Nathaniel Wainwright zdobyli po 14 punktów i poprowadzili trzecią rozstawioną Cougar (14-5) nad czternasto rozstawionymi Hawks (4-14) we wstępnym meczu trzeciej klasy w Dexfield.

Trent Holman i Charlie Hutton wnieśli po 12 punktów w sprawie Dirigo.

Dla Hawks, Carson Black rzucił 22 punkty, najwyższy w grze i zdobył cztery „trójki”.

Winthrop 57, Buckfield 22: Najwyżej sklasyfikowani Ramblers (15-4) grają z 16. rozstawionymi Bucksami (3-16) w meczu wstępnym klasy C Southern na Winthrop.

Winthrop zabiera numer 8 Waynflete (9-9) w Augusta Civic Center w poniedziałki o 20:30.

Logan Bird zdobył 17 punktów, a Andrew Foster 14 z Winthrop.

Gavin Charst Buckfielda zdobył dziewięć punktów.

MT. Abram 86, Richmond 32: Kaden Pillsbury zdobył 19 punktów, prowadząc z 7. rozstawionymi Roadrunners do wstępnej wygranej w klasie C South nad 10. rozstawionymi Bobcats w Salem.

READ  Will Keane: Irlandia powołuje napastnika Wigan do eliminacji do Mistrzostw Świata z Azerbejdżanem | wiadomości piłkarskie

Cameron Gray i Peyton Mitchell dodali po 18 punktów za Mount Abram (12-7).

Connor Fashion prowadził Richmond (8-8) z 16 punktami, podczas gdy Hunter Mason dodał dziesięć punktów.

Miesiąc 64, Wycieczka Akademii 35: Hayden Fletcher zdobył 21 punktów, Manny Calder 14 i Hunter Frost 11 w zwycięstwie piątego rozstawionego Mustanga (11-4) nad Rangersami, dwunastym rozstawionym (6-13) w meczu wstępnym South Class C w Monmouth.

Monmouth ustanowił nowy rekord mistrzostw klasy C, wykonując 49 rzutów wolnych.

Edward Mały 42, Wyndham 37: The Eagles awansowały na 8. miejsce (4-16) w czwartej kwarcie, ale spadły do ​​1. miejsca Red Eddies (17-2) w ćwierćfinale AA North Class w Auburn.

W przyszły czwartek w Cross Insurance Arena w Portland zmierzy się z zdobywcą czwartego miejsca Edwardem Little (13-5) i nr 5 Deering (8-10).

Will Mannette trafił pięć ze swoich sześciu rzutów za trzy w drugiej rundzie, aby zbliżyć się do Orłów. Zakończył z 18 punktami.

Eli Saint Laurent zdobył 19 punktów dla Edwarda Little’a. Jun Xia został zawieszony za cztery punkty.

chłopcy hokeja
EDWARD LITTLE 5, WINDHAM / WESTBROOK / BONNY EAGLE / SACOPEE VALLEY 1: Jack Keefe i Aiden Gonzalez strzelili dwa gole w zwycięstwie Red Eddiego (14-1) nad Trail Blazers (5-10-1) w Auburn.

Andrew Clements był założycielem Edwarda Little’a z trzema asystami. Keefe i Campbell Cassidy strzelili gola i asystowali w trzeciej połowie.

Aiden Hartwell z Trail Blazers strzelił samotnie gola w pierwszej połowie.

PRZYGOTOWANI CHŁOPCY DO HOKEJA
NYA 4, BERWICK 2: Byli piłkarze Lewiston, Michael Bellow i Cooper St Helier, strzelili gole w pierwszej połowie, gdy Pantery zakończyły sezon Bulldog w Dover w New Hampshire.

Bellow otworzył wynik dla North Yarmouth zaledwie dwie minuty po meczu, a St Helier dodał gola na niecałe dwie minuty przed przerwą.

READ  Lynn J. Judy 1940-2023 | Wiadomości, sport, praca

Obaj gracze strzelili mocnego gola Nathaniela Peretza w drugiej połowie. Nolan Pekora nagrywał także dla NYA.

Aidan Farion uratował 20 piłek dla Panter, które pokonały Berwick Academy 45-22.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Kiedy wyślesz e-mail na swoje konto, wyślemy e-mail z kodem resetowania.