Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Disney obiecuje wziąć nowy film „Królewna Śnieżka” po występie Dinklage

Peter Dinklage ma kilka przemyśleń na temat hipokryzji postępowców Hollywoodu.

Gwiazda „Gry o tron” opowiadała o przebudzeniu w kontekście komedii w poniedziałkowym wydaniu The Podcast „WTF z Markiem Maronem” Kiedy rozmowa przerodziła się w pogmatwane myślenie w branży rozrywkowej.

„Muszę przyznać, że dzieje się wiele hipokryzji z powodu bycia dość wyjątkową osobą”, powiedział Dinklage, zauważając, że w wielu miejscach zajmował „pierwsze miejsce”.

Jako przykład wydał remake filmu Disneya „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, w którym występuje gwiazda „West Side Story” Rachel Ziegler w tytułowej roli w „Skin White as Snow”. Ziegler, który ma kolumbijskie i polskie korzenie, musiał odeprzeć niektórych hejterów, gdy w czerwcu ogłoszono casting.

Zmartwieniem Dinklage nie było jej pozowanie, ale sprzeczne myślenie stojące za całym wysiłkiem.

„Byłem trochę zaskoczony – byli tak dumni, że przedstawili latynoską aktorkę jako Królewnę Śnieżkę, ale wciąż opowiadasz historię Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków. Zrób krok wstecz i zobacz, co tam robisz. nie ma dla mnie sensu, bo jesteś w jakiś sposób zaawansowany, a mimo to Ta wsteczna historia opowiada o siedmiu krasnoludach żyjących w jaskini.

Zgodnie z oryginalną historią krasnoludy mieszkają w chatce w lesie, podobnie jak w klasycznym filmie animowanym Disneya z 1937 roku.

Dinklage przybrał lekki ton, kontynuując z akcentem:Czy z mydelniczki nie zrobiłem czegoś, by przyspieszyć sprawę? Chyba nie jestem wystarczająco wysoko.”

Dodał: „Nie wiem, czym jest studio, ale byli z tego bardzo dumni. I cała miłość i szacunek dla aktorki i ludzi, którzy myśleli, że postępują właściwie, ale… czym jesteś czyn?”

Disney nie odpowiedział we wtorek rano, gdy skontaktował się z The Times, ale później wydał oświadczenie, aby Hollywoodzki reporter.

„Aby uniknąć wzmacniania stereotypów z oryginalnego filmu animowanego, stosujemy inne podejście do tych siedmiu postaci i konsultujemy się z członkami społeczności kaskaderów” – powiedział THR rzecznik Disneya. „Z niecierpliwością czekamy na dalsze udostępnianie, gdy film zbliża się do produkcji po długim okresie rozwoju”.

READ  Następny agent 007 nie będzie kobietą - ale widzimy więź niebinarną

Dinklage, który jest biały, wspomniał również, że ludzie narzekali na jego obsadę w roli Hervé Félicisa, często błędnie postrzeganego jako Filipińczyk, w programie HBO „My Dinner With Hervé”.

„Wcześnie zareagowało dużo”, powiedział Dinklage: „Jak on śmie grać Filipińczykiem? „.” Byli bardzo liberalni – a ja jestem tak samo liberalny jak wszyscy inni – ale po jego wyglądzie byli bardzo przekonani, Hervey, że jest Filipińczykiem i że… jeśli to nie jest rasistowskie… jest Francuzem, a jego stan fizyczny sprawiał, że wyglądał bardzo anielsko”.

Dinklage powiedział, że w tym czasie spotykał się z bratem aktora Patricka Felicesa, który po prostu śmiał się z tego wszystkiego.

Wróćmy jednak do Królewny Śnieżki. „Wiedzą, że mają krowę z tej historii”, powiedział Maron, podobnie jak w przypadku innych przebudzeń, i to wszystko przebiło.

— Bo ludzie nie. Podejmij ryzyko — powiedział niepewnie Dinklage.

„W ich umysłach naprawdę nie mają tu pojęcia. Możemy zyskać pozory postępu, wybierając postać latynoską i możemy po prostu ponownie zarządzać pieniędzmi dzięki tej historii …” Nie sądzę, aby ktokolwiek miał powiedział Absolutnie… społeczność krasnoludów jest tym zmęczona…

„Jest jeden?” Dinklage zapytał 4 stopy o 5 cm o „społeczność krasnoludów”, o której mówił jego gospodarz. „Nie wiem.”

– Oto rzecz – powiedział Maron. „Aby dążyć do reprezentacji, musisz mieć ruch społecznościowy. Jest to również sedno tego, co stało się problemem Przebudzenia”.

– Ale to mniejszość – powiedział Dinklage. „I nie jestem związany z żadną grupą ani niczym, ale to jest mniejszość, która powoduje „Kto może się martwić”.

„To jest rozrywka”.