Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Top 10 ocen Netflixa: „Ozark” sezon 4 debiutuje na 1. miejscu 1

Fani rodziny Byrde zgromadzili się na Netflixie, aby obejrzeć 4 sezon „Ozark”, część 1, przyciągając więcej widzów niż jakikolwiek inny serial telewizyjny w pierwszym tygodniu na streamie.

Pierwsza połowa ostatniego sezonu dramatu prowadzonego przez Jasona Batemana wylądowała na No. 1 na anglojęzycznej liście Top 10 telewizji Netflix w tygodniu styczniowym. 17-23, z 77 milionami godzin wyświetlonymi w ciągu zaledwie trzech pierwszych dni. Na drugim miejscu znalazł się horror „Archiwum 81”, producent wykonawczy „The Boys”, Rebecca Sonnenshine, który w drugim tygodniu po premierze zgromadził 71 milionów godzin, co stanowi imponujący wzrost po debiucie na No. 7 na liście w zeszłym tygodniu.

Pojawiły się również ponownie w anglojęzycznej liście Top 10: „Bądź blisko”, sezon 4 „Cobra Kai”, sezon 2 „Wiedźmin”, sezon 1 „Manifest”, sezon 2 „Cheer” i sezon „Emilia w Paryżu”. 2. Nowicjuszami tygodnia był trzeci sezon „Too Hot to Handle”, który zajął trzecie miejsce z 41 milionami godzin oglądania, oraz pierwszy sezon „Ozark”.

Na nieanglojęzycznej liście Top 10 kolumbijska historia miłosna „Café con Aroma de Mujer” znalazła się na szczycie listy trzeci tydzień z rzędu z 96 milionami godzin. Czwarty sezon „El marginalnego” uplasował się na odległym drugim miejscu z 22 milionami godzin.

W kategoriach filmowych „Królewskie traktowanie” wystartowało pod nr. 1 na anglojęzycznym Top 10 z 42 milionami godzin obejrzanych w ciągu pierwszych czterech dni. „Brazen”, romantyczny thriller oparty na powieści Nory Roberts o tym samym tytule, był w srebrze z 28,6 milionami godzin. Polski film „Jak zakochałem się w gangsterze” po raz kolejny znalazł się na szczycie rankingu filmów nieanglojęzycznych z 8,7 milionami wyświetleń. W nr. 2 slot to „Ksero” z 6,9 miliona godzin oglądania.

READ  „Bezpośrednie wsparcie ze strony Unity pozwoliło nam urzeczywistnić Outer Wilds na takim poziomie, na jakim zostało wydane” — deweloperzy omawiają wsparcie Unity