Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Deweloper Call of Duty, Sledgehammer, otwiera studio w Wielkiej Brytanii • Eurogamer.net

Młot ląduje w Blighty.

Sledgehammer Games, jedno z głównych studiów stojących za serią Call of Duty wraz z Treyarch i Infinity Ward, ogłosiło nowe studio w tętniącym życiem brytyjskim centrum rozwoju w Guilford.

Studio będzie wspierać inne zespoły Sledgehammer w Stanach Zjednoczonych, Australii i Kanadzie w opracowywaniu aktualizacji zawartości Call of Duty: Vanguard, a także przyszłych projektów.

w informacja prasowaObszar ten ma „długą historię tworzenia gier wideo”, powiedziała Liz Weil, prezes nowej firmy Sledgehammer Games, w wyniku czego istnieje wiele utalentowanych osób na wysokim poziomie i istniejąca społeczność twórców gier tam i w okolicznych miastach. Jesteśmy również łatwym przejazdem do tyłu z Londynu, który ma dużą pulę talentów”.

Liczba wakaty Został również opublikowany w ramach reklamy, w tym projektanci poziomów, artyści techniczni, animatorzy i producenci.

„Jestem bardzo podekscytowany wprowadzeniem naszej marki studyjnej do Wielkiej Brytanii, wraz z niesamowitą franczyzą, nad którą pracujemy. To kolejna okazja, aby zrobić naszą małą część, aby rozwinąć branżę w miejscu, w którym jest nas tak wielu, – powiedział Andy Wilson, dyrektor generalny Sledgehammer.

„Podobnie jak w innych naszych lokalizacjach, będziemy starać się budować partnerstwa ze szkołami i uniwersytetami, aby pomóc pielęgnować i rozwijać kolejne pokolenie talentów” – kontynuował Wilson.

Sledgehammer pracuje obecnie nad ostatnimi szlifami Call of Duty Vanguard przed premierą 5 listopada.

READ  Procesory AMD Threadripper powracają z gigantycznym 96-rdzeniowym chipem