Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nie martw się, wersja Super Mario 64 „All Stars 3D” prawdopodobnie nadal będzie wersją ostateczną

Super Mario 64 w Super Mario 3D All-Stars (Zdjęcie: Nintendo)

Nintendo ogłoszone w zeszłym miesiącu Gry Nintendo 64 trafiają do usługi Switch Online W formie płatnego uaktualnienia zwanego Expansion Pack.

Do tej pory pojawiły się różne rodzaje pytań, ale jedno pytanie ciągle się pojawia Jaka jest wersja Super Mario 64 Dostaniesz usługę? Zeszłoroczny numer 35 Mario, Nintendo zawierał iterację gry Shindou w „Limited Time” Super Mario 3D All Stars Kolekcja charakteryzująca się zaktualizowaną precyzją i teksturami.

Jaka będzie wersja Switch Online? Chociaż Nintendo wciąż nie potwierdziło dokładnie, co otrzymujemy, pobraliśmy plik Zrzut ekranu z jego oficjalnej strony internetowej I porównaj to z naszym własnym obrazem z wersji w 3D All-Stars. Jak widać, wersja N64 Switch Online wydaje się być standardową pamięcią ROM, jak można się spodziewać. Były też sugestie na ten temat może być Wersja Shindou – Co jest dobre czy złe, w zależności z kim rozmawiasz…

Przełącznik Nintendo Online:

Super Mario 64 - Przełącznik online
Super Mario 64 – Przełącznik online (zdjęcie: Nintendo)

Super Mario 3D All Stars:

Super Mario 3D All Stars
Super Mario 3D All Stars (Zdjęcie: Nintendo na żywo)

Oto, co powiedzieliśmy o aktualizacjach Super Mario 64 w Super Mario 3D All-Stars in Recenzja życia Nintendo:

„Super Mario 64 jest prawdopodobnie najbardziej imponujący. Prawdopodobnie jest tutaj uaktualniony tylko do 720p, ale fakt, że pierwotnie działał w 240p, oznacza, że ​​otrzymujesz dobre, czyste uaktualnienie z trzykrotnie większą liczbą pionowych linii. Rezultatem jest świetnie wyglądająca wersja gra.” …

„…Nie tylko wielokątne elementy gry zyskują ostrzejszą stronę. Nintendo poświęciło również czas na przywrócenie wszystkich elementów opartych na animacjach, a ten ruch jest prawdopodobnie najbardziej zauważalnym ulepszeniem. Cały tekst jest ładne i gładkie, twoje życie i liczba gwiazd są ostre, a nawet takie rzeczy jak opady śniegu w fazach zimowych wyglądają Wiele lepszy.”

Krótko mówiąc – jeśli jesteś zgorzkniały, że Nintendo udostępniło tę klasyczną edycję N64 tak szybko po limitowanym wydaniu 3D Mario, pamiętaj, że wersja gry 3D All-Stars prawdopodobnie nadal będzie dostępna. Finał urzędnik Wersja” (Pod warunkiem, że jesteś fanem wersji Shindou) – ze wszystkimi nowoczesnymi akcentami, które sprawiają, że na Switchu wygląda lepiej niż kiedykolwiek.

READ  A&K pierwszy ze swoim flagowym przetwornikiem cyfrowo-analogowym ESS dla przenośnego hybrydowego systemu audio

Oczywiście nie był to ostatnio jedyny punkt rozmów dotyczący Switch Online. Na początku tego tygodnia Nintendo rozwiało pewne obawy, Potwierdza, że ​​gry na N64 będą działać w Europie z częstotliwością 60 Hz. Uff!

Co sądzisz o Mario 64 pojawiającym się w zestawie startowym N64 dla Switch Online? Komentarz poniżej.