Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Den of Thieves 2: Pantera: Cannes zostało przejęte przez Briarcliff Entertainment – ​​Deadline

Ekskluzywny: Briarcliff Entertainment nabył prawa do dystrybucji w USA kontynuacji thrillera Christiana Gudegasta, Jaskinia złodziei 2: Pantera W rolach głównych Gerard Butler i O’Shea Jackson Jr. ponownie wcielają się w role Big Nicka i Donniego. Szeroka premiera kinowa planowana jest na czwarty kwartał 2024 roku.

Gudegast napisał także scenariusz do produkcji, którą sfinansowały eOne i Tucker Tooley Entertainment.

W sequelu Big Nick ponownie ściga ulice Europy, którzy zbliżają się do Donny’ego, który jest uwikłany w niebezpieczny świat złodziei diamentów i osławionej Tiger Mafia, gdy planują masowy napad na największą giełdę diamentów na świecie. Oryginał z 2018 roku, również wyreżyserowany i napisany przez Gudegasta i wydany przez STX, zarobił prawie 45 milionów dolarów i ponad 80 milionów dolarów WW.

„Jesteśmy wielkimi fanami Gerarda Butlera, z którym wielokrotnie współpracowaliśmy, i cieszymy się, że mamy go, Christiana Gudegasta, producenta Tuckera Toole’a i jego niesamowity zespół wsparcia. Filmy takie jak ten sprawiają, że teatralnej zabawy” — powiedział Tom Ortenberg, dyrektor generalny Briarcliff. Nie możemy się doczekać, aż widzowie będą mogli zobaczyć ją na dużym ekranie.

Powiedział Tuwalli: „Jesteśmy zachwyceni współpracą z Tomem i jego zespołem Jaskinia złodziei 2: Pantera. Dzisiejszy krajobraz teatralny jest pełen wyzwań, a przebicie się wymaga innowacji. Dzięki imponującym osiągnięciom i doświadczeniu Toma czujemy, że ta ekscytująca kontynuacja będzie w dobrych rękach”.

Tooley jest produkowany przez Tucker Tooley Entertainment wraz z Butlerem i Alanem Siegelem z G-BASE oraz Markiem Cantonem.

Umowa została wynegocjowana przez Ortenberga i Jessicę Rose w imieniu Briarcliff Entertainment oraz Rosalind Read z eOne w imieniu twórców filmu. Sierra Affinity będzie zarządzać międzynarodową sprzedażą filmu.

READ  Profile restauracji Akron, hrabstwo na szczycie o lokalnym smaku