Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Demi Lovato podpisuje kontrakt z UTA

Demi Lovato podpisuje kontrakt z UTA

Według danych otrzymanych na Billboard Wynik kwadratowyLovato Tours zarobiło 56,8 miliona dolarów i sprzedało 1,1 miliona biletów. Ich najnowsza trasa, 2018 Tell Me You Love Me Tour, To był ich największy do tej pory, zarabiaćAkcja 21,5 miliona dolarów.

w 2020 roku, Lovato rozpoczął swoją karierę, kiedy zadebiutował piosenką „Anyone” podczas występu na rozdaniu nagród Grammy.dr Zagrał hymn narodowy na Super Bowl LIV.

w kwietniu, Lovato taniec Z Szatan… sztuka zaczynania od nowa Osiągnięto #2 na Billboard 200. Album zbiegł się z wydaniem potężnego, czteroczęściowego serialu dokumentalnego Lovato z YouTube Originals i reżysera Michaela de Ratnera pt. Demi Lovato: Taniec z diabłem. Dokumentalne otwarcie festiwalu SXSW 2021 w szczegółach Życie Lovato jako gwiazdy pop i traumę, którą przeszli. Po raz pierwszy Lovato otworzył się na każdy aspekt, który doprowadził do niemal śmiertelnego przedawkowania w 2018 roku i ich przebudzenia w następstwie.. Tę serię poprzedził film dokumentalny YouTube Originals z 2017 r. zatytułowany Po prostu skomplikowaneKtóry zebrał ponad 35 milionów wyświetleń.

za19 maja 2021 Lovato miało premierę nowego podcastu, 4D z Demi Lovato, w którym zadeklarowali, że wiedzą, że są niebinarni i formalnie zmieniają swoje zaimki na siebie/ich.

Lovato przez lata był uhonorowany licznymi nagrodami i wyróżnieniami za swoją pracę, w tym MTV Video Music Award, 14 Teen Choice Awards, pięcioma People’s Choice Awards, American Latino Media Arts Award, Latin American Music Award oraz GLAAD Vanguard Nagroda za zasługi na rzecz aktywizmu LGBT. Za swoją pracę otrzymali także dwie nominacje do nagrody Grammy, cztery nominacje do nagrody Billboard Music Awards i trzy nominacje do nagrody Brit Award.

Poza muzyką, Lovato ma w swoim dorobku filmowym i telewizyjnym: Smerfy: The Lost Village, Sonny With Chance, Glee, Barney & Friends I ostatni sezon Wola i łaska. Wystąpili także u boku Willa Ferrella, Rachel McAdams i Pierce’a Brosnana w filmie fabularnym na Netflix. Eurowizja Wystąpiła jako mentorka w amerykańskiej wersji Dziesiąty czynnik.

Lovato zagra kolejną rolę w One-Camer Comedy Aviator NBCBC głodujący, Który Podąża za grupą przyjaciół, którzy należą do grupy zajmującej się problemami żywnościowymi. Produkują projekt wykonawczy, który pochodzi od Seana Hayesa i Todda Milnera Haze Mills, SP Projects i Universal Television, oddziału Universal Studios Group. Ponadto paw zamówił czteroczęściową serię Nieznany z Demi Lovato, w którym zobaczymy wokalistę, ich najlepszego przyjaciela Mateusza i one Siostra Dallas próbuje odkryć prawdę o zjawisku UFO.

READ  Kanadyjczyk zwycięzcą XVIII Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego

Lovato nadal jest reprezentowane przez Scooter Braun Projects i Carroll Guido Groffman w Cohen Bar & Karalian, LLP i Nordlinger Group.