Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Debiut na dużym ekranie Blue Beetle

Debiut na dużym ekranie Blue Beetle

Recenzja filmu: Blue Beetle (12A), oglądana w The Light, Wisbech

mistrzostwo: Zulu Mariduena, Bruna Marquezine, Damian Alcazar, Jorge Lopez i Susan Sarandon

Wyjście: Anioł Manuel Soto długość pokazu: Dwie godziny i siedem minut

Xolo Mariduena występuje w Blue Beetle

DC nie zdołało naprawić swojej nadszarpniętej reputacji, wypuszczając w czerwcu Flasha, który zebrał słabe recenzje. Teraz przyszła kolej na kolejnego superbohatera, który próbuje stworzyć nowy świat Jamesa Gunna.

Choć Flash pojawiał się w filmach od początku lat 90., ten film jest debiutem na dużym ekranie Blue Beetle, postaci, która pojawia się w komiksach od lat 30. XX wieku.

mpu1

I choć nie jest to najlepszy posiłek dla superbohaterów, jaki kiedykolwiek podano, z pewnością było to kilka zabawnych godzin i chętnie zobaczę, co stanie się w przyszłości, jeśli rzeczywiście nastąpi cicha kontynuacja roku 2027.

I dla odmiany, w tym filmie nie ma także scenariusza ratowania świata. Chodzi o wartości rodzinne… Co dziwne, jak na amerykańską produkcję, domowa rodzina meksykańska staje przeciwko twardemu, niezłomnemu amerykańskiemu klanowi.

Victoria Kord, dyrektor generalna Unpleasant Kord Industries, zdaje sobie sprawę ze swojej ambicji zlokalizowania starożytnego artefaktu, który może stworzyć jednoosobową armię, co doprowadza do wściekłości jej miłującej pokój siostrzenicy Jenny, której ojciec założył firmę wraz z siostrą, ale od tego czasu zniknęła.

Tymczasem meksykański student Jimmy Reyes kończy studia, ale wraca do domu i odkrywa, że ​​jego rodzina straciła firmy i wkrótce straci także dom.

Okoliczności są świadkami spotkania Jenny i Jimmy’ego i rozpoczyna się zabawa

Mariduena jest genialna jako Jaimie, Marquezine jest równie dobra jak Jenny, a Sarandon jest niesamowicie dobra jak Victoria.

mpu2

W filmie jest dużo tandety, a zwroty akcji nie zawsze się sprawdzają, ale dobrze się ogląda i może DC World wróci na właściwe tory.

READ  10 wielojęzycznych sposobów na więź z tatą

Ocena: 7/10

Autor: Jeremy Ransom