Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Data premiery, utwory i nie tylko

Data premiery, utwory i nie tylko

Niedawno ogłoszona przerwa BTS nie była miłą niespodzianką dla wielu ARMY. Na szczęście grupa K-popowa miała dobre strony: projekty solowe. Zespół „żyje osobno przez jakiś czas”, Suga umieścił to w teledysku z 14 czerwca i wygląda na to, że wciąż są zajęci. Muzyka z wielkim hitem Reklamuj się na Weverse 25 czerwca nowy album J-Hope, Jack w pudełkuwkrótce.

Raper, którego prawdziwe nazwisko to Jung Hoseok, nie jest zupełnie nowy w pracy solowej. Upuścił swoją pierwszą solową taśmę, świat nadzieiw marcu 2018 r. i stał się Top K-pop Solo Chart na Billboard 200. Nie jest jednak gotowy, by na dobre iść własną drogą. Kiedy BTS dyskutowali o swojej przepaści, J-Hope wyjaśnił, że przerwa (nie rozpad) pomoże im jako grupie.

Powiedział: „Myślę, że powinniśmy spędzić trochę czasu osobno, aby nauczyć się ponownie być jednością”. różnorodny. „Mam nadzieję, że nie uważasz tego za coś negatywnego i postrzegasz to jako zdrowy plan. Myślę, że w ten sposób BTS staną się silniejsze.”

z Jack w pudełkuZgodnie z oficjalnym komunikatem, chce również wykazać wzrost. Oto wszystko, co do tej pory musisz wiedzieć o albumie.

Kiedy Jack w pudełkuData wydania?

J-Hope nie każe fanom długo czekać na więcej muzyki od członków BTS. Jack w pudełku Jego premiera zaplanowana jest na 15 lipca. Na razie o albumie nie wiadomo zbyt wiele, ale krótkie oczekiwanie oznacza, że ​​wkrótce wszystko zostanie ujawnione – na szczęście.

Kiedy będzie pierwszy singiel?

Come Sooner to jej pierwszy singiel. Tytuł nie został jeszcze ogłoszony, ale data premiery to 1 lipca. Podekscytować się.

Czego możemy się spodziewać po solowym albumie J-Hope?

Znowu szczegóły są ograniczone, ale agencja Big Hit Jack w pudełku Nie przeszkadzało mu ogłoszenie, że album miał na celu „przełamanie formy” na Deadline. Etykieta wywołała także „różnorodną treść, aby pokazać twórczą tożsamość J-Hope jako artysty”.

READ  Nastoletnie fanki mam mówią, że córka Chelsea Huska, Lynn, wygląda jak bliźniaczka siostry Aubrey w nowym ujęciu taty malującego jej paznokcie

W zeszłym roku J-Hope otworzył się na temat niektórych rzeczy, nad którymi pracował. „Moim osobistym celem na ten rok jest dostanie się do pracy, dopracowanie niektórych moich osobistych rzeczy i może coś wymyślenie” – powiedział. „Chcę też stać się kimś, kto potrafi organizować pomysły w bardziej dojrzały sposób”. Raper podzielił się również tym, że chce „kontynuować tworzenie szczerej i prawdziwej muzyki”.

Co jeszcze nadchodzi dla J-Hope i? Jack w pudełku?

J-Hope ma trafić na główną scenę Lollapalooza 31 lipca, co zapewni raperowi doskonałą okazję do wykonania swojej nowej muzyki. Jeszcze przed ogłoszeniem Jack w pudełkuObiecał „fantastyczne show”.

„To będzie mój pierwszy występ na Lollapalooza” on napisał Na Instagramie 7 czerwca „To ekscytujące nowe wyzwanie, które myślę, że naprawdę stanie się niezapomnianym rozdziałem w mojej muzycznej historii! Zamierzam dać wam wspaniały show. Przygotujcie się na szaleństwo!

J-Hope stworzy historię Stając się pierwszym południowokoreańskim artystą, który zagra główną scenę dużego amerykańskiego festiwalu muzycznego, a więc między występem Lollapaloozy a jego nowym albumem, fani będą mieli wiele do zaoferowania w nadchodzących tygodniach.