Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

365 Days 3 nie pojawi się na Netflix w lipcu 2022 r.

365 Days 3 nie pojawi się na Netflix w lipcu 2022 r.

365 dni 3 Nie pojawi się na Netflix w lipcu 2022 roku, ale bardzo, bardzo niedługo wróci na nasze ekrany!

Naładowana seksualnością Netflixa adaptacja gorącej polskiej trylogii Blanki Lipińskiej oczarowała widzów, wprowadzając do Our Lives super seksownego szefa włoskiej mafii, Dona Massimo Torricelliego, i super impertynencką Laurę Bell.

Wielu miało nadzieję, że po dwuletnim okresie oczekiwania na sequel przebojowego filmu 2020 wkrótce nastąpi premiera trzeciego filmu, zwłaszcza po potwierdzeniu również, że zespół kreatywny stojący za pierwszymi dwoma filmami zdecydował strzelać 365 dni 3 „Tym do siebie.” A wygląda na to, że fani spełnili swoje życzenie!

Podczas gdy część trzecia z Michele Morrone i Anną-Marią Sieklucką nie ukaże się w lipcu, na premierę nie trzeba będzie długo czekać. Oto wszystko, co wiemy o przyszłości 365 dni 3 Wydanie.

365 dni 3 data wydania

Zaledwie kilka dni temu trzeci i ostatni film z trylogii ujawnił datę premiery. Trzecia rata będzie dostępna do streamowania w serwisie Netflix od piątku 19 sierpnia o godzinie 00:00 czasu PST / 03:00 czasu EST

Czy jest zwiastun na 365 Days 3?

Chociaż w sieci krąży mnóstwo stworzonych przez fanów zwiastunów 365 dni 3Netflix nie wydał jeszcze oficjalnego zwiastuna. Możliwe, że zespół kreatywny jest wciąż w trakcie postprodukcji i pracuje według ścisłego harmonogramu, skupiając całą swoją energię na ukończeniu filmu, co oznacza, że ​​zwiastun prawdopodobnie zostanie wydany, ale minie trochę dłużej, zanim go dostaniemy żeby to zobaczyć.

Czy będzie 365 4 dni?

Chociaż nic nie zostało potwierdzone, jest bardzo mało prawdopodobne, że Netflix wypuści czwarty film w tym roku 365 dni Franczyza, ponieważ serial oparty jest na książkach, które same w sobie są trylogią.