Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Data premiery „Sally's Axis Trial” – TERMIN

Data premiery „Sally's Axis Trial” – TERMIN

Ekskluzywny: Vertical Entertainment i Redbox Entertainment połączyły siły, aby nabyć północnoamerykańskie prawa do Michaela Polisha Amerykański zdrajca: proces Sally AxisJest to dramat historyczny z Alem Pacino i Meadow Williamsem w rolach głównych. Film opowiada historię Mildred Gillars, Amerykanki oskarżonej o zdradę stanu za rozpowszechnianie nazistowskiej propagandy wśród sił amerykańskich podczas II wojny światowej. Film będzie miał codzienną i historyczną premierę kinową i cyfrową 28 maja.

Williams występuje w roli Gellarsa, a Pacino wciela się w prawnika Gellarsa, Jamesa Laughlina, w dramacie opartym na książce Williama i Vance'a Owenów. sekretna oś Sally, pod redakcją Vance'a Owena, Darrella Hicksa i Polaka. Skupiamy się na wysiłkach Gillarsa i Laughlina mających na celu przywrócenie im reputacji w powojennym procesie po aresztowaniu Gillarsa, znanego jako „Oś Sally”, w Berlinie, co obnaża ciemną stronę wypełnionej nienawiścią machiny propagandowej III Rzeszy.

W rolach głównych występują także Swen Temel, Mitch Pileggi, Thomas Kretschmann i Lala Kent.

„Wybitna obsada i utalentowany reżyser przedstawiają tę niesamowitą, prawdziwą historię obywatela amerykańskiego, który pomógł nazistom szerzyć propagandę podczas wojny” – powiedział Galen Smith, dyrektor generalny Redbox. „Amerykański zdrajca To oparty na faktach thriller i przestroga, o której nie należy zapominać. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z firmą Vertical, aby udostępnić film widzom.

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z Redbox, aby podzielić się historią Axis Sally, jednym z wielu niezapomnianych momentów w historii, które z czasem zostały zapomniane” – powiedział Rich Goldberg, współprezes Vertical. „Historia Amerykanki, która została zmuszona do pracy dla nazistów, a następnie walczyła. Postawienie jej życia przed sądem w Stanach Zjednoczonych po wojnie jest niezwykle fascynującym momentem w naszej historii i jesteśmy podekscytowani, że w przyszłym miesiącu będziemy mogli podzielić się nim z widzami.

Randall Emmett, George Furla, Vance Owen, Sean Sanghani i Luilo Ruiz są producentami filmu z Diamond Film Productions, Emmet/Furla/Oasis Films i The Pimienta Film Co. We współpracy z RU Robot, SSS Entertainment i River Bay Films. Peter Garwe z Vertical, Josh Spector z Redbox i Mark Danon z Redbox Entertainment negocjowali umowę American Traitor z firmami Emmett/Furla/Oasis, CAA Media Finance oraz Reader & Feig LLP w imieniu twórców filmu.

READ  „Making Victoria Alonso the Fall Man” – fani Marvela reagują na byłego szefa postprodukcji obwinianego za toksyczne traktowanie pracowników VFX przez MCU

Vertical i Redbox współpracowały już wcześniej przy wydawnictwach obrazowych, w tym przy filmie biograficznym z Tomem Hardym w roli głównej Capone, Cień w chmurze W rolach głównych Chloë Grace Moretz, siódmy dzień W rolach głównych występują Guy Pearce, Stephen Lang i Sam Heughan SAS: Czerwona uwaga.