Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dulquer Salmaan i Mrunal Thakur reagują na wiadomość polskiego kibica skierowaną do zespołu Sita Ramam

Dulquer Salmaan i Mrunal Thakur reagują na wiadomość polskiego kibica skierowaną do zespołu Sita Ramam

Seeta Ramam, występujący w rolach głównych Dulquer Salmaan i Mrunal Thakur, nadal cieszy się uznaniem fanów. Dramat romantyczny z okresu telugu, napisany i wyreżyserowany przez Hanu Raghavapudi, przedstawia Dulquera w roli porucznika Ram, osieroconego oficera armii indyjskiej służącego na granicy z Kaszmirem, który otrzymuje anonimowe listy miłosne od Sity Mahalakshmi, granej przez Mrunala. Niedawno zespół Sita Ramam otrzymał długą wiadomość z Polski od fana, który wyraził swoją miłość do filmu. Przeczytaj także| Reakcja Dulquera Salmaana na porównanie Sity Ramam do Veera Zaary

Kadr z filmu Dulquera Salmaana i Mrunala Thakura Seeta Ramam.

Dulquer Salmaan i Mrunal Thakur zareagowali na wiadomość, którą na Twitterze udostępniła Monica, która w swojej biografii opisuje siebie jako „polską fankę indyjskiego kina i muzyki od 2006 roku”. Monica udostępniła kilka postów na temat swojej miłości do Sity Ramam na swoim koncie na Twitterze, a także napisała czterostronicowy list do zespołu. W swoim przesłaniu porównała film do Veera Zaary Shah Rukha Khana i Preity Zinty (2004) i stwierdziła, że ​​w historii miłosnej jest „czystość”. Zauważyła również, że nie spodziewała się, że zespół przeczyta jej list ze względu na jego długość, ale Dulquer i Mrunal przeczytali go i również jej za niego podziękowali.

Zakończ poprzedni rok i przygotuj się na 2024 z HT! Kliknij tutaj

W odpowiedzi na list Dulquer napisał na swoim koncie na Twitterze: „To jest pięknie napisane. Z taką wrażliwością na talent, że to napisałeś i z wielkim zrozumieniem samego filmu i kina, do którego należy. Dużo miłości dla Ciebie. ” . Mamy nadzieję, że będziemy mogli nadal zapewniać wam wszystkim zabawę.” W akapicie skierowanym do Priyamainy Dulquer Salmaan gariki Monica napisała: „Po prostu zakochałam się w poruczniku Ramie. „Stworzyłeś postać tak uroczą, że nie da się jej nie pokochać”.

READ  8 albumów, które powinieneś usłyszeć w tym tygodniu
Zakończ poprzedni rok i przygotuj się na 2024 z HT! Kliknij tutaj

Fanka zadedykowała także klip Mrunal, w którym napisała: „Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny grał Sitę, proszę pani. Po prostu podbiła moje serce… Co więcej, w każdym kadrze wyglądałaś przepięknie! piękny anioł.” Pochwaliła także piosenkarkę Chinmayi Sripaadę za użyczenie głosu Sicie. W odpowiedzi Mrunal napisał: „Nie potrafię wyrazić słowami, jak jestem szczęśliwy! Zdecydowanie poprawiłeś mi dzień i całkowicie zgadzam się, że Sita Mahalaxmi jest niekompletna bez @Chinmayi, poprawiłeś mi grę, moja droga. Dziękuję bardzo .”

Sita Ramam trafiła do kin 5 sierpnia, a streaming rozpoczął się w Prime Video 9 września. Według recenzji filmu opublikowanej w Hindustan Times: „To piękne, współczesne spojrzenie na klasyczną historię Ram-Sita i film, który może sprawić, że zmienią zdanie nawet ci, którzy nie są fanami historii miłosnych”.

Wyjście: 10