Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dahiya Ravi zdobywa srebro na Polish Open

Związany z olimpijczykami Ravi Dahiya nie mógł wykorzystać w finale zmęczonego Golumjona Abdullahieva, który pokonał tego samego uzbeckiego zapaśnika w jego pierwszej rundzie i zdobył srebro w Polish Open w środę.

Ravi wykonał kilka ataków w nogi i prawą nogę, ale Abdullah zachował siłę w obronie, pokazując ogromną poprawę po porażce w pierwszej rundzie.

Żadna z jego prób się nie opłaciła, ale wygląda na to, że Ravi nie miał planu B i zamiast tego oddał punkty w kontrataku.

Uzbecki zapaśnik w drugiej połowie łapał oddech, ale Ravi nie był w stanie przebić się przez jego obronę i ostatecznie przegrał walkę o tytuł 3-5.

W swoich poprzednich meczach Ravi pokonał przeciwników, którzy stracili siły do ​​czasu rozpoczęcia drugiej połowy. Jednak nie udało jej się w finale.

Wszyscy jego przeciwnicy wielokrotnie atakowali jego lewą nogę, ale Ravi, brązowy medalista z Azji, mistrz świata, z doskonałą wytrzymałością, przetrwał go w dwóch walkach.

Ravi, który wystartował dopiero w swoich drugich konkursach w tym sezonie, zaczął od łatwego zwycięstwa 10:1 nad Abdullahem, ale walczył z Kazach Adlanem Askarovem, zanim wygrał 13-8.

Swoje miejsce w półfinale przypieczętował zwycięstwem 9-5 nad Amerykaninem Nathanem Khaledem Tomasello, który normalnie startuje jak Ravi w wadze 57 kg.

Następnie Ravi dotarł do finału, wygrywając 7-4 z Irańczykiem Rezą Ahmad Ali Atrinagarshi.

Najtrudniejszym meczem dla Raviego był pojedynek drugiej rundy z Ascrofem. Chodziło o wytrzymałość i siłę, gdy Indianin dokonał dramatycznego zwrotu po pokonaniu 0-8, aby wygrać z Kazachstanem.

Azjatycki srebrny medalista Askarow zaskoczył Raviego serią dwunożnych ataków, podczas gdy Indianin zmagał się z szybkim kazachskim zapaśnikiem. Nawet gdy Ravi przygotował się do kontrataków, nie mógł wykonać.

Dziwny był widok walczącego Raviego i załamywanie się jego obrony. Był tylko o krok bliżej i dwa punkty od zawstydzającej porażki przez doskonałość techniczną.

READ  Białoruski biegacz olimpijski, który bał się wracać do domu do Austrii

Jednak jego przeciwnik stracił rozpęd w drugiej połowie i Ravi wykorzystał to, aby startować jeden po drugim, zdobywając 13 punktów z rzędu.

W trzeciej rundzie Tomasello został łatwo pokonany, mimo że pozwolił Amerykaninowi na lewą nogę. Z pięciu oddanych punktów, trzy były stopniowo, gdy Tomasello nie mógł dokończyć rzutu, ale zdołał wyciągnąć Raviego z ringu.

Obrona jego nóg znów się zatrzęsła, ale wytrzymałość Raviego po raz kolejny go ominęła. Wygrał 7-4 z Irańczykiem Rezą Ahmad Ali Atrinagarchi, który ustawił Indianina w miejscu, blokując kilka razy jego lewą nogę.

Jednak Irańczyk nie pozostawił w końcu wiele energii.

Deepak Bonya wycofał się z rywalizacji w wadze 86 kg we wtorek z powodu kontuzji łokcia.

Vinesh Phogat (53 kg) i Anshu Malik (57 kg) zaprezentują swoje wyzwanie w turnieju Ranking Series w piątek.