Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

2021 French Open kobiet – losowanie, wyniki

2021 French Open kobiet – losowanie, wyniki

Po raz drugi w erze otwartej wszystkie cztery półfinalistki Grand Slam były po raz pierwszy.

Barbora KrijcikovaA Maria przerażającaA Anastasia Pawluczenkowa A Tamara Zidansek Cztery niespodziewane finały w Paryżu. Scary to najwyżej sklasyfikowana grupa wśród 18 największych na świecie.

Straszny odsunął obrońcę tytułu mistrza i faworyta Iga Świątek Polska w ćwierćfinale po trzech najlepszych piłkarzach świata odpadła przed trzecią rundą, a żaden z nich nie przegrał pełnego meczu.

Impreza JesionowaNajlepsze nasienie i mistrz 2019, wycofał się podczas meczu drugiej rundy z powodu kontuzji uda.

Nr 2 nasiona Naomi Osaka, która nie wyszła poza trzecią rundę w Paryżu, wycofała się po wygraniu pierwszej rundy, powołując się na swoje zmagania ze zdrowiem psychicznym.

Simona Halep, zajmując 3 miejsce na świecie, wycofał się przed turniejem z łezką w łydce.

Świątek zdobył tytuł jesienią ubiegłego roku jako 54. gracz na świecie w najlepszej kombinacji nieznanej dominacji wielkoszlemowej od ponad 40 lat. Świątek to ósme miejsce.

Serena Williams, trzykrotny mistrz French Open (ostatni w 2015 roku), przegrywający w czwartej rundzie do 21. miejsca Elena Rybakina Kazachstan. Williams nie dotarł do ćwierćfinału w Paryżu, odkąd wrócił od urodzenia.

Nr 24 nasion Coco GuffW wieku 17 lat, najmłodsza kobieta w rankingu szlema od 2006 roku, dotarła do ćwierćfinału turnieju, spadając z Kryzhikovą.

French Open Charts: Mężczyźni | kobiety | harmonogram TV

Trwa OlympicTalk Wiadomości Apple. Woleliśmy!

Otwarte Mistrzostwa Francji Kobiet – losowanie Otwarte Mistrzostwa Francji Kobiet – losowanie Otwarte Mistrzostwa Francji Kobiet – losowanie

Za pośrednictwem RolandGarros.com

READ  UFC Londyn: Tom Aspinall chętny do walki z mistrzem wagi ciężkiej Jonem Jonesem | Wiadomości MMA