Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy to koniec twojej przyjaźni? Słynny YouTuber robi niespodziankę w swoim najnowszym filmie [wideo]

Banki Pojawił się na YouTube w 2016 roku i początkowo miał być kanałem pomagającym m.in. Polakom w Wielkiej Brytanii w skutecznym poszukiwaniu pracy.

Jednak kanał zaczął zdobywać popularność, gdy bloger zaczął krytykować otaczającą go brytyjską rzeczywistość.

W 2021 r. liczba subskrybentów kanału przekroczyła 100 tys., a każdy film obejrzało co najmniej 150-200 tys. widzów.

Ostatni film na kanale wskazuje, że Tomasz jest zmęczony prowadzeniem kanału. Scenę można uznać za przerażającą w wyrazie.

Czy to koniec twojej przyjaźni? Cały film można obejrzeć w poniższym artykule.

W internecie Tomas Bykovsky jest prawdopodobnie najsłynniejszym polskim imigrantem w Wielkiej Brytanii, choć większość zna go nie tyle z nazwiska, co z nazwy jego kanału na YouTube: Zmywak. Kanał istnieje od 5 lat i ma ponad 104 000 subskrybentów. W ostatnim filmie bloger zaskoczył widzów sugestywnym przekazem.

„Zmywarka: zastrzyk optymizmu” – film pożegnalny? [wideo]

Czy Tomasz celowo ogłasza koniec kanału? Obejrzyj film i wyraź swoją opinię w naszej ankiecie:

Czy najpopularniejszy polski vloger w Wielkiej Brytanii skomponuje film?

Twórcy internetu często mówią, że po pewnym czasie, gdy czują się przeciążeni i kończą karierę, zamykają lub zawieszają aktywność w sieci. Wiele mniejszych kanałów prowadzonych przez Polaków w Wielkiej Brytanii ma dłuższe lub krótsze przerwy. Wtedy widzowie szybko się odwracają, a inni zyskują popularność. Możesz śledzić kanał Zmywak przez 5 lat – to bardzo długie doświadczenie jak na kanał tworzony tylko przez jedną osobę.

Kanał Zmywak to Pokaz jednego aktora – Tomek Bykowski – Z gościnnymi występami, m.in. Mariola, Bartek czy Jake – bohaterowie znani zwykłym widzom, ale i tym, którzy nie do końca przyznają się, że oglądają filmy Tomasza. Każdy nowy odcinek Zmywak Liczba osób oglądających kanał jest większa niż liczba subskrybentów samego kanału Średnio od 150 do 200 tysięcy wyświetleń. Widać to trochę, jeśli spojrzymy na większe i starsze „polskie” kanały YouTube. Powstaje ten oryginalny kanał Od 2016 Z biegiem czasu bardzo się to zmieniło. W 2021 roku filmy nie mają sensu mówić Polakom w Wielkiej Brytanii, że nie ma konkretnej przekąski. Zasadniczo porady biznesowe zastąpiły porady życiowe. Wyrok w Zmywaku Whoa, dużo metafor, ironii i nie zawsze żartów politycznie poprawnych. Sekcja komentarzy pod filmami jest przeznaczona głównie dla widzów w „wyścigu o popularność w Internecie”. Nie jest tajemnicą, że vloger często ma do czynienia z hejterami w późniejszych odcinkach, a oryginalne komentarze są dla niego idealnym medium w odcinkach w stylu pytań i odpowiedzi.

READ  Kate Hudson ma na sobie biały zimowy kombinezon z czapką i pozuje na koniu do sesji zdjęciowej

Czy Zmywak powinien dalej kręcić filmy? [sonda]

Uzyskanie 100 000 subskrypcji kanału, który zajmuje się głównie wyspecjalizowanymi tematami imigracyjnymi, to wielkie osiągnięcie. Jednak czy sugestywne i wstrząsające zakończenie najnowszego filmu Tomasza jest przesłaniem dla widzów, że nie będzie więcej odcinków Zmywaka, dowiemy się zapewne za kilka tygodni, kiedy nowy odcinek wyjdzie z vloga. Niestety Tomasz Bykowski Nie odpowiedział na nasz e-mailWspółpracująca z nim agencja wysłała jedynie uprzejmą wiadomość, że sprawa redakcji Polish Express zostanie przeniesiona na vloga.

Wszystkie dotychczasowe filmy można znaleźć na kanale Banki

Edytor strony internetowej

Interesuje się Internetem. Śledzi trendy w sieci i żyje z nimi. Interesuje się problematyką społeczną i psychologią. Gdyby nie przypadek, nie wylądowałaby w Anglii, ale przyjechała, pokochała ją i została.

[email protected]

Chcesz podzielić się z nami czymś, co dzieje się w Twojej okolicy? Wyślij nam zdjęcie, film lub informację na temat: [email protected]