Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy Phoebe Waller Bridge może uratować przed sobą stare hity filmowe, takie jak „Bond” i „Indiana Jones”?

Ktokolwiek widział Fleabag Wiedziałem, że to się w końcu wydarzy.

W ciągu ostatnich kilku lat, odkąd ukochana seria zakończyła swój drugi i ostatni sezon, a kreatywna / supergwiazda Phoebe Waller Bridge zdobyła prawie każdą nagrodę pod słońcem (w tym dla tych, którzy trzymają punkty w domu, trzy nagrody Emmy, dwie Złote Globy, dwie krytyków Choice Awards), BAFTA Award i SAG Award), stała się dobrym A-listerem, podążając ścieżką kariery Chrisa Pratta od pokręconej telewizyjnej sławy do ogromnych ról w oldskulowych grach przygodowych.

W zeszłym tygodniu ogłoszono, że Waller-Bridge zagra tytułową rolę u boku Harrisona Forda w piątym bez tytułu filmie Indiana Jonesa 29 lipca 2022 roku. To oczywiście nadchodzi po piętach. Gra Donalda Glovera w A. Nowy restart dla … Pan i Pani Smith W przypadku Amazon Prime Video. Ma również swoje ręce w długo oczekiwanym nowym filmie o Jamesie Bondzie, Nie ma czasu na śmierć, Gdzie została sprowadzona jako scenarzystka na prośbę Daniela Craiga o zmianę scenariusza. I nie zapominajmy, że dołączyła do kolejnej serii Legacy Action w 2018 roku, pełniąc w niej rolę robota Solo: The Star Wars Story.

Pod wieloma względami ma to sens. Waller-Bridge udowodnił swoją wszechstronność w tym gatunku dzięki Ewa została zabita, Doceniony przez krytyków serial szpiegowski, w którym pracowała jako prezenterka i główna scenarzystka. To więcej niż zostało udowodnione Fleabag Oprócz jej występów w talk show i jej niedawnej roli w tym programie Film Harry Styles „traktuj ludzi uprzejmie” – Ma niezbędną charyzmę, by nieść hollywoodzki film. Oczywiście przejście z jednej franczyzy na inną jest normalne. (więź Łotr Mads Mikkelsen Będziesz także gwiazdą w Indiana Jones 5Jednak dla tych, którzy są zaznajomieni FleabagJej cyniczne i odmienne uczucie, obserwowanie jej dużym i głośnym ruchem, może wydawać się trochę dziwne.

READ  Recenzja i zwiastun Beckhama, dokumentu o Davidzie Beckhamie wyprodukowanego przez Netflix

Co zyskają studia, wprowadzając go do długoletnich franczyz więź I Indiana Jones? Poza tym, że jest niezwykle utalentowana, Waller Bridge wnosi ze sobą pewną nową perspektywę, której brakuje w tych serialach – odpowiednio 59 i 40 lat. Jej zaangażowanie nie tylko wskazuje, że te placówki filmowe pozostają eleganckie i aktualne, ale także pokazuje chęć ewolucji i odpowiedzi na twierdzenia, że ​​są jedynie śladami toksycznej męskości. Żadna z serii nie postarzała się dobrze pod tym względem, dzięki wątpliwemu traktowaniu ich silnych, kierowanych przez mężczyzn postaci (czy musimy przypominać, jak 007 atakuje kobietę dosłownie nazywaną Pussy Galore?). Hollywood wreszcie zaczyna sobie radzić Z powodu braku różnorodności (przed i za kamerą) publiczność może być mniej zainteresowana inną historią o białym mężczyźnie w średnim wieku z węzłem ratunkowym.

Chociaż, więź Superstar Daniel Craig Zapłać za odwrót Pomysł, że Waller-Bridge był różnym pracownikiem po tym, jak reporter zasugerował mu podczas wywiadu w 2019 roku Czasy niedzielne. Powiedział: „Słuchaj, rozmawiamy tutaj o seksie Phoebe, co jest śmieszne”. „Jest świetną pisarką. Czemu by nie poczuć klimat więź? „

Kontynuował: „Wiem, dokąd się wybierasz, ale naprawdę nie chcę mieć tej rozmowy”. „Wiem, co próbujesz zrobić, ale to źle. To absolutny błąd. Jest świetną pisarką. Jedna z najlepszych angielskich pisarek w okolicy. Powiedziałem:„ Czy możemy to zrobić na filmie? „

Waller Bridge, druga kobieta więź Ważną kwestią była data, którą należy przypisać tekstowi W rozmowie z terminem W tym roku naleganie, aby serial był bardziej aktualny niż kiedykolwiek, jednocześnie zauważając, że sam Bond nie musiał nagle stać się feministą tak długo, jak Sam film Traktuj kobiety z szacunkiem.

„Dużo rozmawiano o tym, czy tak było [the Bond franchise] Jest teraz ważny ze względu na swoją tożsamość i sposób, w jaki traktuje kobiety. Powiedziała. „Myślę, że teraz jest idealnie dopasowany. Musi się rozwijać. Musi po prostu ewoluować, a ważne jest, aby film dobrze traktował kobiety. To nie tak. To musi być wierne tej postaci”.

READ  Kim Kardashian's World of Cats: Gatsik przyciąga turystów do polskiego miasteczka

Oczywiście Craig i Waller-Bridge mają na sprzedaż filmy, więc może powinniśmy traktować to, co powiedzieli, z ostrożnością, ale obaj przedstawiają przekonujące argumenty. Nie miało znaczenia Dlaczego Wprowadzono na pokład wszystkie te popularne franczyzy; Jest tam teraz i całkowicie na to zasługuje i najwyraźniej ma świetne pomysły, jak to zaktualizować, pozostając wiernym duchowi oryginałów. Wciąż czekamy i widzimy, jak naprawdę wygląda jej wkład w te filmy, ale w międzyczasie liczymy dni, aby móc oglądać naszą ulubioną nową gwiazdę przygodową w akcji.