Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Samo myślenie o biryani przyprawia mnie o koszmary”: Shruthi Ramachandran

Chitra zakradała się do kuchni Kunjikka, żeby codziennie polerować biryani. Ponieważ pochodzi z konserwatywnej rodziny gudżarati, nie mogła znieść tego, że codziennie jadła kurczaka biryani. Shruti Ramachandran, która grała w Chitrę, wygrywa swoimi migdałowymi oczami i tajemniczym uśmiechem w Madhuram. Jej obecność nadała słodko-gorzkim obrazom filmowi wyreżyserowanemu przez Ahmeda Kabira, który zadebiutował w czerwcu.

Madhuram to film, który wypełnia twoje serce mnóstwem słodkich wspomnień, prawie tak słodkich jak trzaski, które pojawiają się w filmie. Aktorka opowiada o swoich doświadczeniach z Manorama Online.

Źródło obrazu: Specjalna aranżacja / Manorama Online

10tak Film

Madhuram to mój dziesiąty film. I może to też moja kolej. Jestem przytłoczony reakcją publiczności. Nigdy wcześniej w życiu zawodowym nie otrzymałem takiego uznania. Jestem podekscytowana i szczęśliwa. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się takiego poziomu odpowiedzi. Mój Instagram jest pełen wiadomości. Nie wiem co powiedzieć.

słodki biryani
Uwielbiam biryani z kurczaka. Byłem w Chennai przez długi czas. Więc jestem fanem chennai biryani. Ale w Madhuram jestem tak zmęczony jedzeniem biryani. W sklepie biryani kręcono 10 dni. Nawet nie pamiętam, ile miałem biryani. Zamierzałem zacząć jeść biryani o 7:30. Przez pierwsze dwa dni cieszyłem się, że go mam, ale trzeciego dnia miałem już dość. Jestem osobą ajurwedyjską. Więc możesz sobie wyobrazić!

Mój żołądek nie radził sobie z codziennym spożywaniem biryani. Powiedziawszy, że biryani było bardzo smaczne. Powiedziano mi, że firma produkcyjna Joju George’a zawsze robi doskonałe jedzenie. Smutne jest to, że pomimo różnorodności potraw zawsze byłem przeciążony biryani. Do południa mój brzuszek będzie tak pełen biryani, że nie będę mógł nic więcej zjeść. Często podczas fotografowania biorę dawkę, ale nawet to wystarczy, jeśli musisz zrobić wiele powtórek. W końcu powiedziałem im, że nie mogę już tego robić, proszę, aby to ujęcie jakoś zadziałało. Ale podobało mi się to doświadczenie. Madhuram było cudownym doświadczeniem, a atmosfera w grupach była świetna. Wszystko dzięki umiejętnościom zespołu reżyserskiego.

Źródło obrazu: Specjalna aranżacja / Manorama Online

Mężczyzna trzymający cukierki
Po pierwszym zamknięciu zadzwonił do mnie Ahmed Kabir – „Jestem managerem czerwca. Był taki projekt na głowie. Chciałabym o nim porozmawiać.” Kochałem czerwiec. Pomyślałem, że nawet jeśli to mała postać, to chcę pracować z tym reżyserem. Kiedy powiedział, że to historia przypadkowych świadków ze szpitala, pomyślałem, że to będzie smutna historia. Ale kiedy zaczął opowiadać historię, byłam mile zaskoczona jej pocieszającymi uczuciami. Uwielbiałem to, jak brzmiało to wzruszająco i ekscytująco.

Myślę, że to pierwszy film, na który się zgadzam po wysłuchaniu scenariusza. Za pomocą 3 lub 4 postaci film opowiada także historię pacjentów w szpitalu. Ale nie pojawili się w filmie. Wszyscy ci nieznajomi są pewni siebie nawzajem. Kiedy oglądałem film, czułem się tak, jakby kamera była od niechcenia skierowana na przechodniów w szpitalu. To było organiczne. Ahmed zrobił ten film z wielką wrażliwością.

Czy nie widzieliśmy, jak kręcili sceny szpitalne w filmie? Zazwyczaj jest to posępna przestrzeń, pełna chorób, szoku i nieszczęśliwych twarzy. Ale w Madhram nic z tego nie widać. Tylko senior mógł opowiedzieć taką historię. Innym ważnym czynnikiem, który pomógł, był występ Joju, Indrans i Arjun Ashok. Muzyka Govinda i Hishama była wisienką na torcie. Byłem bardzo szczęśliwy po obejrzeniu filmu w kinach. Lubię ten rodzaj. Gdybym nie zagrała w filmie, byłaby to dla mnie ogromna strata.

Piękno gudżarati
Chitra pochodzi ze średniej klasy rodziny Gujarati, która od lat osiedla się w Koczin. Zakochuje się w Malayali, a Biryani gra między nimi rolę Kupidyna. Uwielbia biryani z kurczaka i uważa, że ​​wegetariańskie biryani to nic innego jak wegetariańskie pulao. To była informacja, którą Ahmad dał mi o Chitrze. Wszystkie sceny zostały napisane w scenariuszu. Ale dano nam swobodę improwizacji na planie. Przed spakowaniem ujęcia, operator Gethin, Ahmed i Gogo i ja usiądziemy razem i porozmawiamy. Ahmed jest osobą bardzo podatną na sugestie. Zasługę Madhurama należy również do reżysera, który pracuje bez żadnego ego. Wspaniale jest pracować z reżyserem, który cierpliwie słucha opinii wszystkich.

Źródło obrazu: Specjalna aranżacja / Manorama Online

Jest kimś, kto zrobi wszystko, aby ulepszyć film. Jeśli film wygląda pięknie, kryje się za nim dużo wysiłku. Zdaniem Gethina powinienem nosić dużą szpilkę do nosa. Więc przyniosłem mój zestaw szpilek do nosa, z którego Jithin wybrała dużą szpilkę do nosa, którą też bardzo lubię. Samira Sanish wybrała do filmu piękne kostiumy. Makijaż wykonał Ronex, a fryzurę Sima. Mój wygląd filmu nie byłby kompletny bez wymienienia ich wszystkich. Jeśli wyglądają pięknie, to wszystko im zasługa.

JoJo George jest bardzo przyjazny?
Rozmawiałem z Jojo na planie Madhuram. Widziałem go podczas świętowania sukcesu Prithama i wymieniałem komplementy. Byłem pod wpływem jego występu w Josephie i zgłosiłem mu to. Podczas kręcenia Madhuram Jojo powiedział mi, że skoro tak naprawdę się nie znamy, był sceptycznie nastawiony do robienia ze mną romantycznych scen. Ale będąc bardziej doświadczonym aktorem niż ja, starał się, abym czuł się komfortowo na planie.

Tylko wtedy, gdy mamy ciepłą przyjaźń, możemy sprawić, by te romantyczne sceny wyglądały tak przekonująco. Na szczęście udało nam się pogratulować sobie nawzajem i wyjąć. Madhuram miał bardzo mały zespół i pracowali razem od czerwca. Nikhila i ja byliśmy jedynymi nowymi w tej grupie. Ale wszyscy byli z nami bardzo przyjaźni. Na planie czułem się bardzo komfortowo, co pomogło mi, że treść filmu była bardzo poważna i czuła. Madhuram był filmem, w którym wszystko układało się w bardzo pięknym miejscu.

Zrzut ekranu z filmu Madhram - 2

Źródło obrazu: Specjalna aranżacja / Manorama Online

kocham aktorstwo
Jeśli chodzi o sztukę, kocham wszystko. I tak nie robię niczego, co mi się nie podoba. Ale jestem trochę nastawiony na aktorstwo. Myślę, że dubbing, pisanie i taniec również pomagają poprawić moje umiejętności aktorskie. Uczę się tańczyć od piątego roku życia. Miałem ostateczne plany na studia, dlatego wybrałem architekturę. Chciałem uzyskać tytuł magistra architektury i zostać freelancerem. Mimo że skończyłem studia magisterskie, nie mogłem tak naprawdę założyć firmy, tylko zagrałem w filmie. Njan był moim pierwszym filmem.

To przyjaciel rodziny mojego nauczyciela tańca zapytał mnie, czy interesuje mnie aktorstwo. Ponieważ nie wiedziałem nic o aktorstwie, znalazło to odzwierciedlenie w moim pierwszym filmie. Po Pritham zaczęła poważnie angażować się w aktorstwo. Ta podróż zaprowadziła mnie teraz do Madhram. Zrobiłem serial internetowy w języku tamilskim i film w języku telugu.

Poza kwestiami językowymi, miałem świetne doświadczenie w filmie telugu. Współreżyserowie tego filmu bardzo pomogli. Próbowałem pokonać bariery językowe, robiąc wszystko, co w mojej mocy, aby osiągnąć swój wynik. Ale nie wiem, czy to przesadne, czy nie. Powiedziałbym, że jeśli próbujesz nakręcić film w innych językach, najpierw naucz się tego języka. Rozmawiam z kilkoma filmami po Madhram. Strzelanie może się wkrótce rozpocząć.

Źródło obrazu: Specjalna aranżacja / Manorama Online

Żyj pełnią życia
Mój mąż Frances i ja uwielbiamy realizować swoją pasję w życiu. Oboje robimy w życiu to, co kochamy. Franciszek w reklamie. Przenieśliśmy się z Chennai do Kochi, ponieważ uwielbiam pisać i grać.

słodka opinia
Jesteśmy bardzo wdzięczni za Wasze opinie na temat Madhuram. Zostaliśmy przyjęci z otwartymi ramionami i nie moglibyśmy być szczęśliwsi. Jestem naprawdę wdzięczna wszystkim osobom, które dzwoniły i wysyłały do ​​mnie SMS-y po obejrzeniu filmu. Nigdy wcześniej nie miałem tak pozytywnych opinii na temat żadnego innego filmu. Ta reakcja na mój dziesiąty film była zupełnie inna. W ciągu ostatnich pięciu lat nakręciłem bardzo niewiele filmów. Ponieważ był to film, który naprawdę mi się podobał, pozytywne opinie były najsłodsze. Jestem wdzięczny mojemu reżyserowi, gwiazdorom, wizażystom, technikom i wszystkim ludziom, którzy pokochali ten film.

READ  Towarzystwo Kolorystów dodaje członka w Polsce