Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pete Davidson wciela się w Joeya Ramona w Netflix Biopic

Pete Davidson wystąpi jako Joey Ramon w nadchodzącej biografii Netflix o słynnej punkowej piosenkarce, zatytułowanej Spałem z Joeyem Ramonem.

Biografia Rammonsa, urodzonego jako Geoffrey Ross Hayman, oparta jest na pamiętniku z 2010 roku o tym samym nazwisku, napisanym przez brata Ramona, Mickeya Lee, i dziennikarza muzycznego Legusa McNeilla. Książka daje wgląd w życie prywatne i karierę zniechęconego wyrzutka, który stał się symbolem kontrkultury.

Netflix będzie rozwijany i produkowany Spałem z Joeyem Ramonem We współpracy z STXfilm. Davidson napisał do filmu ze swoim częstym asystentem Jasonem Orly. Plik Saturday Night Live Członek obsady wcześniej pracował z Orleyem przy komedii 2019 Wielki okres dojrzewania Oraz jego specjalną ofertę na 2020 rok w Stand Up, Pete Davidson: żyje z Nowego Jorku.

To biograficzne ogłoszenie pojawia się w 20. rocznicę śmierci Ramona. Piosenkarka poddała się siedmioletniej walce z chłoniakiem 15 kwietnia 2001 roku w wieku 49 lat. Netflix i STXfilm przygotowują życiorys przy współpracy i wsparciu Royal Front Man.

„Kiedy dzielisz z kimś łóżko – nie tylko łóżko, ale także dzieciństwo, rodzinę i wiek – znasz tę osobę lepiej niż ktokolwiek inny” – powiedział w oświadczeniu Adam Vogelson, prezes STXfilms. Z drużyną swojego starszego brata – ma niezastąpione wspomnienia Joy Ramon i ostre wizje o nim, wspierając go, gdy nikt go nie widział i obserwując, jak pokonuje przeciwności w najbardziej dramatyczny sposób. „

Fogelson opisał Davidsona jako „idealnego do tej roli”. Aktor wcielił się wcześniej w postać Tomka Zutauta z zespołu Motley Crue A&R w biografii Netflix 2019 Brud, Na podstawie skandalicznego pamiętnika zespołu z 2001 roku o tej samej nazwie.

READ  DGA wspiera dyrektora Green Border po wypowiedzi o „nazistowskiej propagandzie” – The Hollywood Reporter