Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy Christian Ochmann powinien reprezentować Polskę w Eurowizji 2021?

PolskaDVP bardzo niewiele ujawniło swoje plany na Eurowizję 2021. Ale przy braku oficjalnych wiadomości fani szybko wypełniają luki własnymi pomysłami. Głos Polski Sukces Christian Ochman Chęć fanów do reprezentowania Polski swoim nowym solo w Rotterdamie „Najpopularniejsze tematy”.

Ochman wydał w piątek swój singiel „Wilkie Titusi”, a wideo ma już ponad 400 000 wyświetleń. Piosenka przynosi dramatyczny styl połączony z hip-hopowymi rytmami i oferuje Okhmanowi wiele możliwości wyrażenia swojego talentu wokalnego, od rockowego chrapania po rosnące operetki.

Piosenka ma długość 3:15, czyli nieco dłużej niż maksymalny czas na wpis do Eurowizji. Ale edycja piosenki do długości przyjaznej Eurowizji nie jest trudna.

Fani szybko zdecydowali, że to piosenka, którą Polska powinna wysłać na Eurowizję. Film na YouTube zawierał takie komentarze, jak „Dla Eurowizji w tym roku nie widzę innego wyjścia” oraz „Taka osoba powinna reprezentować nasz kraj na Eurowizji”.

Polskie media przejęły przesadę fanów Wokół Ochmana i Eurowizji. Należy jednak zauważyć, że ani Ochmano, ani DVBO nie wydały żadnego oświadczenia dotyczącego udziału Euquision na tym etapie.

Kim jest Christian Ochman?

Christian Ochmann – Ochmann – Zwycięzca serii 2020 jest dobrze znany w Polsce Voice Polish. Labyrinth Balad, który zaimponował polskim gwiazdom Eurowizji, przesłuchał z „Benitez Your Beautiful” Mickey Spock I Edita Kourniak, Zanim ostatecznie wybrał Szpaka na swojego trenera.

Przez kilka tygodni Ochman dał niesamowity występ w języku angielskim i polskim, ostatecznie wygrywając finał serialu. Od tego czasu kibice zaczęli go wzywać do reprezentowania Polski na Eurowizji.

Christian Ochman wywodzi się z muzycznego zaplecza. Jego dziadek The Doceniony polski najemca Wiswa Ochman, I jest jasne, że talent do śpiewania minął.

Kto będzie reprezentował Polskę w Eurowizji 2021?

W ubiegłym roku Polska wybrała swój ostateczny akt z finałem krajowym Eurowizji 2020, Szansa na sukces. Jednak ze względu na epidemię i milczenie DVB jest mało prawdopodobne, aby ponownie użyli tej metody i wybrali lokalne działanie.

READ  Polska zbuduje za 32 mln funtów nową linię kolei dużych prędkości łączącą najpiękniejsze miasta w kraju | Świat | Aktualności

Nie można zapominać o przedstawicielu Polski w 2020 roku Alija Sempliska Był gotowy do rywalizacji z „Empire” w Eurowizji 2020. Jednak, chociaż wielu nadawców szybko przypomniało sobie swoje działania z 2020 r. Na kolejną turę w 2021 r., Nie było publicznego komunikatu z DVB.

W lipcu Alija powiedział lokalnym mediom, że nie słyszał nic o Eurowizji 2021, ale że „cierpliwie czeka”. Dodał: „Mam nadzieję, że w przyszłym roku pozostanie w moim sercu. Piszę wiele nowych piosenek”.

Jest jeszcze jedna możliwość – duet Aliji i Ochmana. Polskie radio w zeszłym roku Esco zapytał Ochmana, czy mógłby wystąpić na Eurowizji 2021. Powiedział, że byłby szczęśliwy – ale dyplomatycznie zrobiłby to tylko w ramach parowania z Aliją, a nie jako artysta solowy.

Niemniej jednak, do terminu składania zgłoszeń do Eurowizji jeszcze kilka tygodni, fani wkrótce dowiedzą się, kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2021.

Co myślisz? Chcesz wybrać Ochmana do DVB Eurovision? A może Alija chce dostać bilet powrotny? Brzmi jak sekcja komentarzy poniżej!

Przeczytaj więcej o polskiej Eurowizji tutaj