Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy aktualizacja Samsung Galaxy S22 Android 13 jest już wydana?  Oto co wiemy

Czy aktualizacja Samsung Galaxy S22 Android 13 jest już wydana? Oto co wiemy

Samsung zasugerował rychłą premierę Jeden interfejs użytkownika 5.0 Aktualizacja beta przez Otwarcie oficjalnego forum w zeszłym tygodniu. Teraz krążą plotki, że firma wydała już aktualizację Androida 13 opartą na One UI 5.0 Beta dla serii Galaxy S22. Czy to jest poprawne?

a Zrzut ekranu rzekomego programu aktualizacji One UI 5.0 Beta do Galaktyka S22 Seria została opublikowana w Internecie, co sprawiło, że wielu w to uwierzyło SAMSUNG Nowy program został wydany w Korei Południowej. Jednak oryginalnego posta nie można było znaleźć nigdzie na oficjalnym forum dla członków Samsunga. Niektórzy użytkownicy twierdzili, że firma udostępniła aktualizację bardzo niewielu bardzo aktywnym osobom na forach, ale to nie wydaje się być prawdą.

Wygląda na to, że ktoś opublikował zmodyfikowany/fałszywy zrzut ekranu na Naver (czy zauważyłeś błędną pisownię Ultra na poniższym zrzucie ekranu?), a ten obraz był w tym czasie Opublikowano na oficjalnym forum Samsung. Firma nie wydała jeszcze aktualizacji One UI 5.0 Beta, nawet w Korei Południowej. Aktualizacja może jednak zostać wkrótce wydana w Korei Południowej, Chinach, Indiach, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Kilka dni temu Wyciek jednej wewnętrznej architektury UI 5.0Ujawniono projekt interfejsu użytkownika. Wygląda na to, że Samsung poprawił powiadomienia o większe ikony aplikacji, przeprojektowane wyskakujące okienka uprawnień aplikacji, niestandardowy przełącznik UWB, nieco przeprojektowaną sekcję obsługi urządzenia, galerię aplikacji OCR i klawiatury Samsung, udostępnianie Samsung Notes, płynniejsze animacje, nowe gesty wielozadaniowości.

READ  Dead Space i inne edycje EA Deluxe objęte są ogromnymi rabatami sięgającymi 90% w sklepie Xbox