Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

TMNT: Zestaw Cowabunga zawiera przywracanie Netcode dla SNES „Tournament Fighters”

TMNT: Zestaw Cowabunga zawiera przywracanie Netcode dla SNES „Tournament Fighters”

Zdjęcie: Konami

Konami przyniosła dziś więcej dobrych wiadomości miłośnikom żółwi. pod koniec miesiąca, Wojownicze Żółwie Ninja: Kolekcja Cowabunga Zostanie uruchomiony na Switchu. Wydawca grupy ujawnił, że jedna z gier otrzyma kilka ostatnich ulepszeń, które pomogą w rozgrywce online.

Wśród 13 gier zawartych w kolekcji Cowabunga, Wojownicze Żółwie Ninja: Wojownicy turnieju W przypadku SNES otrzymasz token cofnięcia netto! Ta gra walki miała trzy różne wydania w ciągu dnia – jedną na NES, SNES i Mega Drive Genesis, z których wszystkie są w składzie – ale jak dotąd firma ujawniła tylko, że SNES staje się nowoczesną walką jako rdzeniem gra.

Cofanie jest często wymieniane jako preferowany kod sieciowy do odtwarzania online, ponieważ „oczekuje” wprowadzenia następnej klatki dla wszystkich znaków. Następnie, jeśli jest źle, „cofa się” i poprawia się. Działa bardzo dobrze, gdy gracze walczą z kimś z lagami, dzięki czemu gra jest znacznie płynniejsza.

Reakcja fanów była bardzo pozytywna w Internecie po tym ogłoszeniu. Zastanawiamy się, czy w przyszłości doprowadzi to do turniejów Tournament Fighters!

Nie zapominajcie, że będziecie mogli odpalić powłokę ze stałą liczbą klatek na sekundę, gdy kolekcja Cowabunga wystartuje 30 sierpnia!

Czy jesteś podekscytowany wypróbowaniem Fighters turniejowych z Cofnij? Dowiedzmy się!

READ  Twórca gier komputerowych umiera z Covid w wieku 51 lat, ponieważ strach przed igłami oznacza, że ​​nie został dźgnięty