Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czas trwania kampanii „Call of Duty: MW3” wynosi od 3 do 5 godzin?

Czas trwania kampanii „Call of Duty: MW3” wynosi od 3 do 5 godzin?Activision

Niecały tydzień przed ogólną premierą Call of Duty: Modern Warfare III firmy Activision tytuł spotkał się z krytyką niektórych użytkowników wczesnego dostępu.

według Forbesa, kampania była krytykowana za jakość i krótki czas trwania – nawet jak na standardy tej marki, gdzie powszechne są krótkie kampanie trwające 5-7 godzin. Jednak w tym przypadku wspomniana kampania ma trwać tylko od 3 do 5 godzin.

Chociaż wyniki Metacritic nie są jeszcze dostępne, niektóre recenzje, takie jak: GameSpot Kto twierdzi, że prawie połowa misji to „rozczarowująca, otwarta walka” i że jest to „najsłabsza pozycja w solidnej serii restartów”. Dodają, że gra działa płynnie na PS5.

Tytuł przykuł uwagę w zeszłym tygodniu z wielu innych powodów, takich jak rozmiar pliku podobno do 200 GB. Dodatkowo irytujące było to, że Microsoft wyświetlał pełnoekranową reklamę tytułu podczas logowania się do Xbox.

Oczywiście „Duty” skupia się wyłącznie na trybie wieloosobowym, który podobno otrzymał „bardziej pozytywne opinie we wczesnych zapowiedziach”. Tytuł nie będzie w tym roku częścią Game Pass, więc nie jest jasne, jaki wpływ będzie to miało na bazę użytkowników, choć prawdopodobnie wpłynie na wzrost sprzedaży.
Poprzedni artykułProducent „Barbenheimera” opowiada o filmie parodycznym
Następny artykułUsługa przeciążenia dla finałowego zakończenia „Ataku Tytanów”.

READ  EA ujawni w lipcu FIFA, Need for Speed ​​i Skate