Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto pięć nowych złośliwych epizodów w Diablo 4, które wkrótce zostaną załatane

Oto pięć nowych złośliwych epizodów w Diablo 4, które wkrótce zostaną załatane

Najważniejszą zapowiedzią Diablo 4 na BlizzConie było nowe rozszerzenie do Vessel of Hatred, ale w najbliższej przyszłości gra… załatać Pięć nowych legendarnych postaci do złapania od wtorku, 7 listopada.

Nie są to jednak tylko mity, jednak opierają się one na tym, co zespół Diablo 4 mówił od jakiegoś czasu, a mianowicie, że wyspecjalizowane moce sezonowe mogą ostatecznie zostać dodane na stałe do gry, jeśli będą wystarczająco zabawne i zrównoważone. Tak właśnie się stało, gdy złośliwe serca Sezonu 1 powracają w postaci złośliwych odcinków.

Choć Malignant Hearts wniosło do gry wiele różnych mocy, jest to usprawniona i ulepszona wersja niektórych z ulubionych gier w tej klasie. Więc zostaw nas:

  • Zbuntowana i wijąca się banda oszustów – Użycie umiejętności Stratagem pozostawia przynętę, która nieustannie drwi i wabi wrogów. Pułapka-wabik eksploduje po 3 sekundach, zadając obrażenia Cienia (5500-8300). Może się to zdarzyć co 12 sekund.
  • Mag, pierścień Tal Rashy Al-Qahziya -Za każdy zadany rodzaj obrażeń od żywiołów otrzymujesz zwiększone obrażenia (10-14%) przez cztery sekundy. Zadawanie obrażeń od żywiołów aktualizuje wszystkie bonusy.
  • Barbarzyńca, Czerwony Pierścień Wściekłości – Po wydaniu 100 Furii w ciągu 3 sekund, twoje następne użycie Młota Starożytnych, Wstrząsu lub Ciosu Śmierci jest gwarantowanym trafieniem krytycznym i zadaje dodatkowe obrażenia od trafienia krytycznego o (10-30%).
  • Druid, bezlitosna wola Airidah – Kiedy użyjesz umiejętności ostatecznej i ponownie po 5 sekundach, odciągniesz wrogów i zadasz im (1300-2700) obrażeń fizycznych. Obrażenia zwiększają się o 1,0%x za każdy 1 punkt Siły Woli, jaki posiadasz.
  • Nekromanta, Święty Pierścień Duszy – Automatycznie aktywujesz następujące umiejętności na zwłokach wokół ciebie: Podnoszenie Szkieletu co (1-2) sekundy, Eksplozja Zwłok co (1-2) sekundy, Wąsy Zwłok co (8-16) sekund.

Dlatego większość z nich jest bardzo dobra. Wielu z nich było jednymi z najczęściej wykorzystywanych mocy w zeszłym sezonie. Grałem wtedy tylko w Nekromantę, ale automatyczne wdrażanie umiejętności trupa bez konieczności robienia czegokolwiek było darem niebios i będzie dla mnie koniecznością.

READ  Kreator map Gears 5 jest usuwany

Będziesz je hodował od nowego bossa gry końcowej, Varshana Pochłoniętego, z którym walczysz w Drzewie Szeptów. Nie jest to sezonowe, ale odtąd będzie występowało w każdym wiecznym lub sezonowym świecie. Nie możemy zgadywać, że może w grze pojawi się jeszcze kilka mocy wampirów Następny Sezon, ponieważ tak naprawdę wydaje się służyć jako poligon doświadczalny dla nowych, unikalnych nagród. Przygotuj się do sadzenia po wtorkowej łatce.

Chodź za mną Na Twitterze, Wątki, youtube, I Instagrama.

Sięgnij po moje powieści science fiction Seria zabójców bohaterów I Trylogia Ziemi.