Cotygodniowe nagrody CAA w piłce nożnej mężczyzn – 30 października

Richmond, Wirginia (30 października 2023 r.) – Senior z Delaware Carlosa Fernandeza,Elon Jr Scott za mną tęsknił,Elon Jr Tomasz Wróblowskii Drexel, student pierwszego roku Izajasza Whitakera Francisa To zwycięzcy cotygodniowej nagrody CAA Men’s Football Awards za tydzień kończący się 29 października.

Ofensywny Gracz Tygodnia
Carlos Fernandez, Delaware
Senior | Naprzód | Coruña, Hiszpania

Fernandez strzelił zwycięskiego gola w sobotnim zwycięstwie 2:1 i zapewnił sobie udział w turnieju stanu CAA Delaware. Świetny hiszpański zawodnik strzelił gola w 33. minucieBadania i rozwój Jedna minuta, aby poprowadzić Blue Hens do zwycięstwa i zająć czwarte miejsce w ten weekend. Fernandez dodał asystę w środku tygodnia w meczu przeciwko George’owi Masonowi.

Scott chybił, Elon
Junior | Pomocnik | Klepp, Norwegia / Szkoła Bryne Federijende

Strzał Vatniego z środka pola okazał się jedynym golem w meczu, w którym Elon zwyciężył 1:0 i przypieczętował powrót Phoenix do mistrzostw CAA. 53Badania i rozwój Liczba minut pomogła Elonowi zakończyć rozgrywki ligowe trzema zwycięstwami z rzędu i zająć 6. miejsce.

Defensywny Gracz Tygodnia
Tomasz Wróblowski, Ilion
Junior | Bramkarz | Warszawa, Polska/Pianesi

Wróblewski popisał się jednym z najlepszych wysiłków bramkarza Elona w ostatniej dekadzie, który pozwolił drużynie Phoenix zdobyć tytuł turnieju CAA. W sobotnim zwycięstwie 1:0 polski nastolatek zaliczył 10 obron – najwięcej od bramkarza Phoenix od 2013 roku.

Debiut tygodnia
Isaiah Whitaker Francis, Drexel
Studentka | Pomocnik | Brampton, Ontario / St. Edmund Campion

Whittaker Francis strzelił gola w środowym zwycięstwie Drexela nad FDU 6:0, pomagając jednocześnie ograniczyć atak Rycerzy. Nowicjusz z Ontario strzelił gola tuż po przerwie i podwyższył prowadzenie Dragona na 3:0 w meczu, w którym Drexel pokonał FDU 27-3 i ograniczył gości z North Jersey do jednego celnego strzału.

READ  Kim jest Magda Lynette? Dwóch brytyjskich trenerów i gwiazdorska gwiazda z Florydy za szokującym wyścigiem Australian Open